KES PowerMaxx pro Linero MosaiQ | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty

KES PowerMaxx pro Linero MosaiQ

Kód sortimentu 247421
Obrázky jsou pouze ilustrační a nemusí odpovídat skutečnosti. Parametry skutečného provedení jsou obsaženy v názvu a popisu produktu.
Značka
Kesseböhmer
Kód skupiny
1060010403
Jednotka (MJ)
sada
Rozbalitelnost
100 sada
Balení
1 sada
Základní cena za sada
478,45 Kč 578,93 Kč s DPH
> O Na objednávku
Poslat odkaz na e-mail
Popis a parametry

PowerMaxx se výborně hodí pro upevnění bez vyvrtaných děr pro profil LINERO MosaiQ na nosném, hladkém a rovném podkladu ve vnitřních prostorách jako jsou dlaždice, sklo, dřevo, laminát, kovy a mnoho umělých hmot. Nosnost až 15 kg na 1 metr profilu LINERO MosaiQ. Na několika nosných podkladech jako jsou tapety, omítka, barvy atd. je nosnost patřičně omezena. U umělých hmot je třeba příp. nejdříve odstranit výrobcem použité separační prostředky. Na površích s nano-ochranou způsobuje delší doba vytvrzování většinou zlepšení adheze. Na polyethylenu (PE), polypropylenu (PP) a polytetrafluorethylenu (PTFE) - např. teflonu není zaručena žádná adheze! U jiných umělých hmot a zde neuvedených výrobků a podkladů je žádoucí provést předběžné pokusy ohledně nosnosti a adheze. PowerMaxx naneste z tuby bodově na upevňovaný profil LINERO MosaiQ (1 tuba stačí na 150 cm profilu). Délka profilu / počet lepených míst: - 60cm / 2 - 90cm / 3 - 120cm / 4 - 150cm / 5 Minimální velikost jednoho bodu je 4x2,5mm.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.