Realitní divize | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty

Realitní divize

Mise

Tým realitní divize je zodpovědný za to, že naši klienti a jejich zaměstnanci jsou spokojeni s našimi nemovitostmi a umožňují jim soustředit se na své hlavní činnosti.

 

Správa nemovitostí

Správa nemovitostí je zodpovědná za areály, budovy a následnou péči o klienta. Tým správy nemovitostí zodpovídá za dohled nad areály, nemovitostmi. Jedná se nejen o opravy a průběžnou údržbu, ale také o investice do zlepšení a modernizaci pracovního prostředí kanceláří, areálu, včetně terénní úprav, infrastruktury. Soutěžíme dodavatele energií.

 

Rozvoj nemovitostí

Náš tým poskytuje bezproblémové a komplexní pokrytí všech fází rozvoje nemovitostí od akvizice půdy, projekci, inženýringu, konstrukci a výstavbu, financování a pronájem, terénní úpravy a infrastrukturu s komplexními službami v oblasti správy nemovitostí.  U developerských projektů garantujeme správnost projektu s potřebami společností skupiny Démos. Zabezpečujeme komunikaci s vlastníky objektů, v nichž jsou klienti v nájemním vztahu a kontrolujeme vykonávání správy těchto areálů tak, aby měl klient k dispozici všechny potřebné doklady a dokumenty, které potřebuje doložit orgánům státní správy, při kontrolách BOZP a PO apod. Sledujeme a plánujeme náklady na jednotlivé pobočky společnosti z hlediska správy a údržby, nutnosti oprav nebo stavebních úprav.

 

Kontakt

Démos trade, a.s.

realitní divize

Vrázova 1231/38

703 00 Ostrava – Vítkovice

tel: +420 727 984 244

real.estate@demos-trade.com

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.