Realitní divize | Vše pro výrobu nábytku
Vážení zákazníci, otevíráme naše provozovny všem živnostníkům. Přijďte s vaším živnostenským listem a po prokázání totožnosti u nás nakupte i bez registrace. Dle nařízení vlády je zákazníkům bez IČ přístup na provozovny stále odepřen. Děkujeme za pochopení.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty

Realitní divize

Mise

Tým realitní divize je zodpovědný za to, že naši klienti a jejich zaměstnanci jsou spokojeni s našimi nemovitostmi a umožňují jim soustředit se na své hlavní činnosti.

 

Správa nemovitostí

Správa nemovitostí je zodpovědná za areály, budovy a následnou péči o klienta. Tým správy nemovitostí zodpovídá za dohled nad areály, nemovitostmi. Jedná se nejen o opravy a průběžnou údržbu, ale také o investice do zlepšení a modernizaci pracovního prostředí kanceláří, areálu, včetně terénní úprav, infrastruktury. Soutěžíme dodavatele energií.

 

Rozvoj nemovitostí

Náš tým poskytuje bezproblémové a komplexní pokrytí všech fází rozvoje nemovitostí od akvizice půdy, projekci, inženýringu, konstrukci a výstavbu, financování a pronájem, terénní úpravy a infrastrukturu s komplexními službami v oblasti správy nemovitostí.  U developerských projektů garantujeme správnost projektu s potřebami společností skupiny Démos. Zabezpečujeme komunikaci s vlastníky objektů, v nichž jsou klienti v nájemním vztahu a kontrolujeme vykonávání správy těchto areálů tak, aby měl klient k dispozici všechny potřebné doklady a dokumenty, které potřebuje doložit orgánům státní správy, při kontrolách BOZP a PO apod. Sledujeme a plánujeme náklady na jednotlivé pobočky společnosti z hlediska správy a údržby, nutnosti oprav nebo stavebních úprav.

 

Kontakt

Démos trade, a.s.

realitní divize

Vrázova 1231/38

703 00 Ostrava – Vítkovice

tel: + 420 556 684 212

real.estate@demos-trade.com