O nás | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty

O nás

Jsme největším dodavatelem materiálů pro výrobu nábytku v České republice s více než třicetiletou historií. Působíme také v Maďarsku, Polsku a na Slovensku.

Naši nabídku tvoří nejrůznější typy plošných materiálů, nábytkových hran, nábytkového kování a dalšího sortimentu potřebného pro výrobu nábytku, který nabízíme také prostřednictvím stále více oblíbeného online prodejního portálu Démos24Plus.

V obsáhlém produktovém portfoliu je zastoupen sortiment renomovaných světových výrobců. V návaznosti na poslední trendy a požadavky zákazníků neustále rozšiřujeme také kolekce vlastních obchodních značek nábytkového kování Strong a Tulip.

Dbáme o špičkovou úroveň a moderní podobu našich provozoven a vzorkoven, které můžete navštívit napříč celým Českem a Slovenskem.

Vysokokapacitní skladovací prostory nám umožňují nabídnout desetitisíce skladových a objednávkových položek. Pro své odběratele, mezi něž patří výrobci nábytku, bytoví architekti a realizátoři interiérů, drobní živnostníci i velkoobchody, zajišťujeme komplexní nabídky nábytkových materiálů i související služby.

O desetitisíce našich zákazníků napříč celým Českem, Slovenskem, Polskem a Maďarskem se stará více než 800 našich zaměstnanců. Zákazníci mohou využít poradenství zkušených operátorů, obchodních manažerů, kvalifikovaných prodejců a v neposlední řadě také produktových specialistů. Zákazníkům také nabízíme obsáhlý katalog nábytkového kování a plošných materiálů.

 

 • Nejširší nabídka sortimentu

  Nabízíme desetitisíce skladových a objednávkových položek nábytkového kování a plošných materiálů.

 • Jsme tady pro vás

  Postará se o vás tým zkušených operátorek, obchodních manažerů, kvalifikovaných prodejců a produktových specialistů.

 • Rychlost dodání

  Nemáte možnost si zboží vyzvednout? Preferujete doručení objednávky až k vám? Objednané skladové kování vám doručíme do 24 hodin!

 • Váš stabilní partner

  Jsme česká firma s mezinárodní působností, více než pětadvacetiletou tradicí a pevnou pozicí na trhu.

 • 31

  let na trhu!

  Historie

  Vše začalo v roce 1993, kdy firma Démos zahájila své působení v oblasti prodeje materiálů pro výrobu nábytku...

 • Management

  Naši společnost řídí tým zkušených manažerů. Seznamte se.

Reference

Ve spolupráci s obchodní firmou Démos trade, a.s. vidíme my jako výrobní firma synergii v kvalitním a rychlém servisu našich produktů zákazníkům. Démos trade, a.s. obsluhuje zákazníky kompletní škálou našich produktů.

Ing. Sylva Krechlerová Executive director, KRONOSPAN CR, spol. s.r.o.

Firma Démos trade je pro nás významným partnerem pro distribuci produktů Hettich co nejširšímu okruhu výrobců nábytku v České republice a na Slovensku. Špičkové logistické zázemí silné firmy je důležitým faktorem pro společné úspěchy na trhu, který klade na dodavatele zvyšující se nároky. Pro rozvoj spolupráce je klíčové, že ve firmě Démos trade pracují motivovaní profesionálové.

Ladislav Hein Sales manager, Hettich ČR k.s.

Společnost INDECO oceňuje na vzájemné spolupráci se společností Démos trade zejména osobní přístup k řešení našich požadavků, kvalitu a šíři sortimentu, stejně jako velmi pružné dodací podmínky.

Radek Dolanský Sales representative, INDECO CZ s.r.o.

Kvalitní a rychlá dostupnost materiálů a kování potřebných k výrobě.

Ing. Otakar Eiermann Jednatel, Hefas s.r.o.

Profesionální servis společnosti Démos nám umožňuje jít společnou cestou k úspěchu.

Štěpán Vondrášek Obchodní ředitel, JN Interier Česká republika, s.r.o.

Společnost Démos reaguje promptně na nároky naší zakázkové výroby. Společnost Démos je plnohodnotným partnerem na trhu.

Ing. Hubert Lachman Ředitel společnosti, Lachman interier design, s.r.o.

Vize a mise společnosti Démos

Naším cílem je stát se první volbou při výběru materiálů pro výrobu nábytku ...