PT OBAL BUK/SMRK nebr. D/D 2500/1250/9 | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Plošné materiály Překližky Překližky truhlářské PT OBAL BUK/SMRK nebr. D/D 2500/1250/9

PT OBAL BUK/SMRK nebr. D/D 2500/1250/9

Kód sortimentu 236688
Obrázky jsou pouze ilustrační a nemusí odpovídat skutečnosti. Parametry skutečného provedení jsou obsaženy v názvu a popisu produktu.
Značka
N/A
Kód skupiny
211001
Jednotka (MJ)
ks
Rozbalitelnost
16 ks
Balení
16 ks
Základní cena za ks
681,71 Kč 824,87 Kč s DPH
> O Na objednávku
Poslat odkaz na e-mail
Popis a parametry

D plocha = nevysparaveno, nebroušeno Sklatba překližky = krycí dýha buk, vnitřní dýhy smrk . Velkoplošný materiál na bázi dřeva tvořený svazkem navzájem slepených vrstev dýh různé kvality. Směr vláken sousedních vrstev je většinou kolmý a typ lepidla různý dle určení desky. Tento produkt si zachovává původní výhodné vlastnosti dřeva při výhodě realizace velkých ploch beze spár při menší tloušťce. Bukové překližky pevností přesahují ostatní dřeviny, velmi kvalitní jsou také břízové. Délku překližky určuje směr vláken povrchových dýh, rovnoběžný s prvním rozměrem překližky je tedy i směr vláken na krycí vrstvě. Popis kvality povrchových vrstev: B - Plocha neobsahuje vysprávky, záběhy jádra nejsou povoleny BB -plocha je vyspravená, výspravek do 3ks/m2, mírné záběhy jádra CP (STD) - vyspravená plocha, výspravek a jádro NEOMEZENĚ C (D) - plocha je většinou nevyspravená a může obsahovat i otvory po sucích, jádro neomezeno Třída lepení dle ČSN EN 314-2: PT = 1 .třída (obdoba IF 20) pro vnitřní (suché) prostředí PT LEP-2 = 2 .třída (obdoba A 100) pro chráněné venkovní prostředí PV = 3 .třída (obdoba AW 100) pro nechráněné venkovní prostředí (nutné dodatečně ošetření v závislosti na přirozené trvanlivosti dřevin)

Parametry

Parametr Hodnota
Dřevina Buk/Smrk
Formát materiálu (mm) 2500 x 1250
Kvalita materiálu D/D
Orientace Podélná
Tloušťka materiálu (mm) 9
Třída lepení Interiér
Typ překližky Surová
Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.