Dřezy i baterie, které perfektně sednou do vaší kuchyně | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Dřezy i baterie, které perfektně sednou do vaší kuchyně

Dřezy i baterie, které perfektně sednou do vaší kuchyně

Dřezy i baterie, které perfektně sednou do vaší kuchyně
Nejen dřezy pro spodní a horní montáž, ale i pro montáž do roviny najdete ve zbrusu nové produktové řadě StrongSinks značky Strong. Do každé kuchyně sednou také Strong kuchyňské baterie s nadstandardní pěti či 10letou zárukou.

StrongSinks uspokojí milovníky moderního granitu i zástupce klasiky, dřezů v nerezu. Baterie v černém matu a lesklém chromu splní představy mainstreamu. Samotnou kapitolou je StrongSinks příslušenství s odkapávacími miskami, rolovacími rošty a dalšími vychytávkami. 

Unikátní vlastnosti – to je StrongSinks 

U nerezových svařovaných dřezů (např. 482139) se nemusíte rozhodovat hned, jak dřez nainstalujete – součástí balení jsou příchyty pro všechny typy montáže

K některým granitovým i nerezovým dřezům jsme pro úsporu místa přiložili sifon s excentrickým ovládáním pro pohodlnou výpusť dřezu z tzv. suché zóny. Využít ho nemusíte, v balení je i krytka tohoto otvoru. 

Za naše produkty ručíme déle než konkurence – většina baterií má nadstandardní záruku, neuvěřitelných 5 či 10 let. 

Granit nebo nerez, toť otázka 

Odpověď na tuto otázku není jednoduchá. Oba materiály mají své výhody, a tak je výběr čistě na uživateli. Granit je mechanicky i chemicky odolnější, nerez vyniká hygienickými vlastnostmi a snadnou údržbou. Proto v naší nabídce najdete obojí, volbu necháme na vás. 

Granitové dřezy StrongSinks jsou z přírodního kamene a přírodní akrylové pryskyřice, která zajišťuje vyšší odolnost dřezu proti poškrábání a skvrnám než jiné produkty z polyesterových pryskyřic

A co montáž? 

StrongSinks nabízí klasickou horní montáž, nebo moderní montáž do roviny a spodní montáž. Dvě poslední varianty zajistí moderní, a navíc hygienickou kuchyň i po letech. Nespornou výhodou je bleskový úklid, kdy všechny drobky či vodu z kuchyňské linky setřete rovnou do dřezu, jedním tahem.  

Spodní montáž dřezu je možná pouze do některých materiálů (kámen, dřevo, kompaktní desky), montáž do roviny je možná i do lamina.  

Voda jako zdroj inspirace 

Pro názvy produktů nové řady StrongSinks jsme našli inspiraci ve vodě, jednom z nejcennějších přírodních zdrojů. Rozhodli jsme se jí vzdát hold pojmenováním produktů řady StrongSinks názvy řek protékajících státy, kde Démos obchoduje.  

Soutěž na Facebooku

Od 30. 8. do 15. 9. 2023 můžete vyhrát dřez StrongSinks Labe, stačí odpovědět na otázku: Kde jsme se inspirovali při hledání názvů produktů naší nové řady StrongSinks? Soutěžíme na našem Facebooku. Přečtěte si pravidla soutěže.

Stáhněte si brožuru StrongSinks online nebo ji získejte u obchodníka Démos.