ZERO kolekce EKO desek | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
ZERO kolekce EKO desek

ZERO kolekce EKO desek

ZERO kolekce EKO desek
Do přírody chodíme načerpat energii, klid po náročném dni, vyměnit městský vzduch za svěží, čistý nádech. Vytvořme si i doma takovou harmonii s unikátními ECO dýhovanými deskami, které jsou 100% bez formaldehydu.

ZERO = 0 přidaného formaldehydu

Nulové uvolňování formaldehydu představuje pro náš domov zdravější, čistší a bezpečnější prostředí. Formaldehyd může být problémem právě v uzavřeném prostředí, kdy je jeho koncentrace vyšší a do našeho těla se dostává vdechováním a přes pokožku těla. 

Kolekce ZERO ECO VENEERED BOARDS přináší řešení pro zdravé bydlení a zároveň svými vlastnostmi ulehčuje práci při výrobě nábytku.

Základní nosič je z topolové aglomerované desky, jejíž konstrukci tvoří sendvič z pěti vrstev materiálu. Základem je trojvrstvé jádro vyráběné technologií orientovaných třísek podobně jako OSB deska. Povrchové vrstvy tvoří pláty topolových mikročástic, aby se zachoval dokonale pevný hladký povrch pro lehkou aplikaci povrchových dekoračních dýh. 

Výhody pro vašeho zákazníka:

  • emisní třída – EO no added formaldehyde

Výhody pro vás:

  • nižší hmotnost oproti klasické dřevotřískové desce
  • vyšší pevnost než DTD,
  • rozměrově stálejší než DTD
  • excelentní soudržnost spojů a šroubků
  • kompaktnější rozměry 3 050 mm x 1 250 mm.

Kolekce dekorů

Dřevo v dokonalé souhře s ostatními materiály

V naší vizualizaci kuchyně jsme sladili dub NICE s černým laminátem FENIX Nero Ingo. Dřevo dodává prostoru útulnost a teplo domova, černý dekor vnáší punc elegance. FENIX je špičkou mezi matnými materiály a je vhodný do kterékoliv místnosti, protože jeho skvělé vlastnosti umožňují jednoduchou údržbu nábytku v každé domácnosti.

Ideální volba do dětského pokoje

Děti jsou na prostředí, v němž žijí a vyrůstají, nejcitlivější. Vzduch, který dýchají, stejně jako jejich tendence objevovat věci nejen hmatem, ale kolikrát i ochutnáváním, je pro malé děti typická. Dřevo na děti působí uklidňujícím dojmem, kolekce ZERO však přináší bonus v podobě nulového obsahu formaldehydu a je proto ideální volbou do každého pokojíčku a dalších prostor, kde děti tráví čas. 

TIP: Chcete-li nábytek do dětského pokoje oživit, sáhněte po kolekci dětských úchytek Tulip. Časem je můžete vyměnit a nábytek tak může s dětmi růst.

Vědeli jste, že... v celé paletě je 22 vizuálně identických desek, které se dají použít do celého interiéru? Od obkladů stěn, až po pohledové části nábytku.