Zapojte se do soutěže s Hettichem | Vše pro výrobu nábytku
Vážení zákazníci, naše provozovny jsou z nařízení vlády otevřeny pouze registrovaným (firemním) zákazníkům, kteří musí mít při vstupu do prodejny nasazen respirátor nebo obdobný prostředek bez výdechového ventilu třídy FFP2, KN95 a vyšších tříd. Děkujeme za pochopení.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Zapojte se do soutěže s Hettichem

Zapojte se do soutěže s Hettichem

Zapojte se do soutěže s Hettichem
Firma Hettich vyhlásila pro tento rok zajímavou fotosoutěž s ještě atraktivnějšími cenami. Jste-li výrobce nábytku nebo jeho návrhářem, pak je určena právě pro vás.

Pošlete fotografie z realizace vašeho návrhu nebo vámi vyrobenou kuchyň s výsuvy AvanTech YOU na e-mail s předmětem „Fotosoutěž AvanTech YOU“ na adresu Petr.Stanek@hettich.com. Následně budou fotky zveřejněny na FB profilu společnosti Hettich ČR. 

Detailní podmínky soutěže spolu s termíny soutěže naleznete zde.

Zásuvkový systém AvanTech YOU – Osobitý jako TY 

Systém zásuvek AvanTech YOU si vás získá rozmanitostí designu, variabilitou, skrytou technikou s nejlepším výkonem a efektivním konceptem zaměřeným na potřeby koncových uživatelů. Dbá při tom na to nejdůležitější: vaše individuální požadavky. 

Tato platforma má potenciál pro vývoj fascinujícího nábytku. Zásuvky AvanTech YOU okouzlují nerušenými přímočarými tvary tenkých boků s tloušťkou jen 13 mm