Vzdušná černá kuchyně PerfectSense Matt s úchytkami Tulip | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Vzdušná černá kuchyně PerfectSense Matt s úchytkami Tulip

Vzdušná černá kuchyně PerfectSense Matt s úchytkami Tulip

Vzdušná černá kuchyně PerfectSense Matt s úchytkami Tulip
Díky inovativní technologii materiálů PerfectSense se černé kuchyňské skříňky stávají designovým trendem. Pokud plánujete obměnu i u vás doma, měli byste toto řešení také zvážit. V realizaci byla využita kombinace moderního PerfetcSense Matt a oblíbeného dřevodekoru Dub Halifax. K matné černé skvěle padnou minimalistické černé úchytky Tulip.

V případě, že chcete vytvořit elegantní a sofistikovaný prostor, černá kuchyně v matném provedení je pro vás tím správným řešením. Této realizace se chytli pánové stolaři z Kuchyně Valent ze Slovenska. Tmavší, matné odstíny jsou ideálním způsobem, jak navodit pocit luxusu. Povrchy PerfectSense díky unikátní schopnosti rozptylovat světlo posunou váš prostor na novou úroveň. 

Trávíte hodně času vymýšlením dokonalého kuchyňského ostrůvku? I v tomto projektu je to klíčová součást kuchyně. Kombinace PerfectSense Matt a dřevodekoru Dub Halifax perfektně vyvažuje a uzemňuje přirozenou světlost prostoru. Přístupnost k frekventovaným úložným prostorům zlepšíte použitím úchytek a madel. Do této kuchyně na míru skvěle pasují černé úchytky Tulip.

Pokud se vám zdá vaše vysněná černá příliš tmavá nebo fádní, správný výběr dřevěného dekoru váš projekt rozjasní a dodá mu šmrnc. Hledáte k černé zemitost a harmonii? Přírodní dřevodekor tupu Dub Corbridge váš prostor příjemně uzemní. Pokud však hledáte něco luxusnějšího a netradičního, zkuste dát šanci SOHO Timber z řady SM’art.