Vyšperkovaná zásuvka | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Vyšperkovaná zásuvka

Vyšperkovaná zásuvka

Vyšperkovaná zásuvka
Hlavní technické přednosti konceptu kování AvanTech YOU, které oceníte jako truhláři při výrobě, jsme vám popsali v předchozích článcích. A že jich nebylo málo. Nakonec jsme si nechali bonus, který nadšeně přivítají všichni uživatelé nábytku. AvanTech YOU se totiž pyšní opravdu širokou škálou možností, jak si zásuvku parádně vyšperkovat.

Viditelnou část nábytku si každý ladí tak, aby pohled na něj potěšil oko, aby se jednoduše líbil. A AvanTech YOU je navržen, aby nám nábytek dělal radost, kdykoli ho používáme. Zásuvky s tímto kováním si totiž můžete upravit zcela podle svého, podobně jako to umožňují automobilky u některých svých modelů aut. 

S čím si tedy můžete u AvanTech YOU „vyhrát“? Možností je hned několik. Horní hrana bočnice není pevnou součástí kování. Je odnímatelná a v základním balení ji dostanete v barvě bočnic (v bílé, stříbrné nebo ve vzhledu antracitu). Vy si ji můžete velice jednoduše vyměnit za jinou a dát tak zásuvce novou tvář. Třeba proto aby horní hrana zásuvky maximálně ladila s dekorem jejího čela. K dispozici je kromě zmíněných variant ještě vzhled nerezu, chromu a hliníku nebo dvou dřevin (dub a ořech). 

Tím jsme ovšem teprve začali. Změnit můžete i samotnou barvu bočnic. Nepotřebujete k tomu žádné štětce, Hettich nabízí řadu opláštění, která nasadíte místo horního profilu na hranu zásuvky a spustíte je přes bočnici. Vytvoříte tak kombinaci zvenčí měděné, hliníkové, nerezové, dubové nebo betonové a uvnitř třeba antracitové zásuvky. 

Pro výšku bočnic 187 milimetrů je dostupná i varianta se skleněnými bočnicemi Inlay. Obsah zásuvky je díky skleněným bočnicím dobře viditelný a přehledný. Sklo lze ovšem nahradit jakýmkoli jiným materiálem o tloušťce 8 nebo 10 milimetrů a přizpůsobit bočnici třeba materiálu, z něhož je nábytek vyroben (dřevodekor, unibarva, kámen, ...). Zásuvka pak vypadá opravdu luxusně. 

Možností, jak zásuvku vyladit, je opravdu mnoho. A víte, co je na tom nejlepší? Že to můžete udělat kdykoli. Třeba když se vám zásuvka časem okouká a budete chtít změnu. Stačí pak opravdu málo. 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.