Všechno v jednom a vypínač bez kabelu | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Všechno v jednom a vypínač bez kabelu

Všechno v jednom a vypínač bez kabelu

Všechno v jednom a vypínač bez kabelu
1, 2 a 3 tlačítkový vypínač a řídící jednotka – nic, co by na první dobrou vzbudilo zájem. Proč o tom chceme psát? Oba výrobky z řady StrongLumio si totiž zaslouží vaši pozornost. Povíme vám proč.

All-in-one, (všechno-v-jednom) je název napájecího zdroje (50 W nebo 100 W) a řídící jednotky, ke které je možné připojit: 

  • aplikaci TUYA (ovládání chytrým telefonem), 

  • dálkové ovládání, 

  • všechny druhy LED pásků a svítidel (a to až do 6 (jednobarevných) nebo 4 (ostatní) větví) 

Koupí jednoho výrobku se tak dostanete k velkému množství nastavení osvětlení v interiéru i nábytku a možností, jak ho ovládat. Ojedinělým výrobkem se můžete bliknout před svým zákazníkem. 

Vypínač bez kabelu? 

Co potřebuje běžný vypínač k tomu, abyste mohli ovládat osvětlení? Kabely s přívodem elektřiny, kabely vedoucí ke světlu a krabici zasekanou do stěny. 

Co potřebuje náš vypínač z řady StrongLumio? Prostor, kam ho umístíte, to je všechno. Je to vypínač, který kabely ani baterie nepotřebuje. 

Je mu jedno, jestli bude na stěně, ležet na stole, nebo někde ve skříňce, aby nebyl vidět. Nepotřebuje dodávat elektřinu, tu si umí vyrobit sám. Nepotřebuje propojení s osvětlením pomocí dalšího kabelu, dosáhne na něj pomocí RF signálu. Pomocí jednoho vypínače můžete ovládat až 3 nezávislé světelné okruhy (nebo jejich kombinace) na jednotlivých tlačítkách. Umí postupně stmívat. Je taky elegán a díky barevné škále krytů zapadne do každého interiéru.