Unikátní expozice kování Hettich v Praze | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Unikátní expozice kování Hettich v Praze

Unikátní expozice kování Hettich v Praze

Unikátní expozice kování Hettich v Praze
Prohlédněte si nejrůznější praktické vychytávky pro vaši domácnost a využijte tak každý prostor na maximum. Expozice se skládá ze všech místností v domácnosti od kuchyně, ložnice až po koupelnu či pracovnu. Dostupná je všem bez nutnosti předchozí rezervace.

Navštivte novou expozici německého výrobce nábytkového kování Hettich v Praze. V interaktivním prostoru si můžete prohlédnout praktické vychytávky pro předsíně, kuchyně, koupelny, ložnice, pracovny i obývací pokoje. Jedná se o maximální využití prostoru na minimální ploše. Objevte to nejlepší z kování Hettich od chytře skrytého prostředí pro home office až po multifunkční ostrůvek v kuchyni. 

K plnohodnotné návštěvě vám stačí pouze mobilní telefon a datové připojení. Nemusíte se nikde rezervovat, ani čekat na komentované prohlídky. Inspirujte se ve vlastním tempu, v čase, který vám vyhovuje nejvíce. V každém prostoru je QR kód, který se načte do telefonu a objeví se video průvodce s nenuceným, snadno pochopitelným komentářem. V případě zájmu o komentovanou prohlídku s doprovodem pracovníka firmy Hettich, kontaktuje je na jejich webových strákých v sekci Kontatky. 

A ještě jedna důležitá věc – celý tento prostor v Praze byl realizován ve spolupráci s Démos trade!

 

Adresa v Google mapách zde

Adresa v Seznam mapách zde. 

Otvírací doba:

Pondělí - Čtvrtek 10:30 - 16:30

Pátek 10:30 - 15:30