Úchytka – doplněk předsíně či ložnice | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Úchytka – doplněk předsíně či ložnice

Úchytka – doplněk předsíně či ložnice

Úchytka – doplněk předsíně či ložnice
Ač stále platí, že kuchyně je srdcem domova a trávíme v ní nejvíce času, nezapomínejme i na další místnosti, které jsou neméně důležité. Předsíň nás doma přivítá jako první a v ložnici svůj den většinou zakončíme. I proto klademe na design těchto místností stále větší nároky. Jedním z prvků, který nábytku dodá charakter jsou bezpochyby úchytky.

Trendem poslední doby jsou profilové úchytky dlouhých rozměrů – např. Tulip Tende a Tulip Zoid. Jejich výhodou je robustnost, výraznost a v neposlední řadě i praktická stránka – možnost umístění v kterékoliv části skříně čímž jsou skříňky dostupnější také pro děti. 

456772 | TULIP Úchytka Zoid 346 mm bílá matná

Úchytkový profil Tulip Zoid má hranatější tvar a v realizaci níže ho uvidíte v bílé povrchové úpravě na skříni z hlubokého bílého matu plošného materiálu Acrylux. Jednotná barva dvířek a úchytky tak navozuje dojem čistoty a jednoduchosti, úchytka na sebe sice nepoutá příliš pozornosti, ale i přesto nábytkovou sestavu skvěle doplňuje.

456783 |  TULIP Úchytka Zoid 1196 mm bílá matná

456831 | TULIP Úchytka Tende 1196 mm černá matná

Do ložnice v tlumených tónech jsme zvolili úchytku Tulip Tende v černé matné povrchové úpravě. Celému interiéru tak dodává moderní nádech. V tomto případě je úchytka Tende instalovaná kousek od spodní hrany dvířek.

Benefitem úchytek Tende a Zoid je široká paleta délek a kombinovatelnost s dalšími rozměry úchytek stejného designu v rámci jedné místnosti. Dlouhé rozměry perfektně sedí skříni vysoké, vertikální. Kratší úchytky jsou pak vhodné zejména pro noční stolky, komody či zásuvky. 

456821 | TULIP Úchytka Tende 296 mm černá matná

Ať už při výběru úchytky do našich domovů sáhneme po klasickém relingu či profilové úchytce modernějšího vzhledu, jako je Tulip Zoid či Tende, nezapomínejme, že právě úchytka je detail, který dokáže nábytek a interiér pozdvihnout na vyšší level, nebo naopak celkový dojem pokazit.

Vybírejte proto pečlivě u profesionálů!