Tulip zeširoka | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Tulip zeširoka

Tulip zeširoka

Tulip zeširoka
Jsou věci, které si potřebujeme dobře prohlédnout, než se pro ně rozhodneme. Zjistit si o nich maximum informací. Úchytky a věšáky jsou jedny z nich. Tak jsme přemýšleli, když jsme vybírali správný formát nového katalogu Tulip. Podívali jsme se na to zeširoka.

Chceme, abyste se při prohlížení katalogu nechali unášet vlnou inspirace. Abyste viděli úchytky a věšáky v jejich skutečné podobě, a také tak, jak vypadají namontované na nábytku, na stěně. Aby u úchytek nebo věšáků, které si vyberete, byly všechny důležité informace. Rozměr, barevná provedení i materiál, ze kterého jsou vyrobeny. A hlavně, abyste si je mohli dobře prohlédnout. 

Proto jsme zvolili formát A4 na šířku. Úchytky i věšáky mají mnohem více prostoru než ve stejném formátu na výšku, a vy tak uvidíte maximum detailů. Katalog je rozdělen do několika sekcí, a tak se vám v něm bude snadno hledat. Novinky dostaly velký, dvoustránkový prostor, stejně jako každá zajímavá úchytka v dané skupině (kovové, dřevěné, rustikální atp.) 

V katalogu jsou tentokrát všechny úchytky z naší nabídky a my věříme, že z takového katalogu bude radost vybírat, a že si i vyberete. Mnohé úchytky i věšáky si pak můžete prohlédnout na našich prodejnách v Čechách, na Slovensku a v Polsku, nebo u našich partnerů na exportních trzích. 

Prohlédněte si nový online katalog Tulip, tištěná verze bude v polovině září k dispozici přes naše obchodníky.

Většinu novinek v úchytkách, knopkách a věšácích máme skladem, nebo je pro vás naskladníme do konce srpna.