Tulip – úchytka, knopka a věšák měsíce září | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Tulip – úchytka, knopka a věšák měsíce září

Tulip – úchytka, knopka a věšák měsíce září

Tulip – úchytka, knopka a věšák měsíce září
Hledáte oku lahodící doplňky do interiéru? Potřebujete vytvořit jednotnou linku mezi místnostmi? Vsaďte na trojici novinek Tulip v jednotném designu – věšák Rudi a úchytky a knopky Kink. Získáte dokonalé spojení stylu a funkčnosti v řadě současných barev – broušená tmavá zlatá, broušený nikl a černá matná.

Jednoduché a nadčasové tvary najdete v Tulip sadě knopek a úchytek Kink a věšáků Rudi. Perfektní trojici využijete napříč místnostmi – v předsíni, kuchyni, koupelně, ale také ložnici či obýváku.

Nástěnné věšáky Rudi přinášejí praktický a efektivní způsob, jak organizovat oblečení v interiéru. Tulip produkty jsou vyrobeny z pevných a odolných materiálů, což zajišťuje jejich stabilitu a schopnost unést váhu oblečení.

Úchytky Kink, ve stejných barevných provedeních jako knopky Kink a věšáky Rudi, se vyznačují pohodlným úchopem a roztečí o rozměrech 160 mm.

V oblasti interiérového designu má každý detail svůj význam. Od volby nábytku po poslední úpravy přispívá každý prvek k celkové atmosféře prostoru. Dejte si proto při výběru záležet. S touto trojicí snadno vytvoříte jednotný propojovací prvek interiéru.

Všechny novinky, ale i léty ověřené produkty Tulip – úchytky, knopky či věšáky najdete v našem zbrusu novém katalogu Tulip.