TULIP kvete do krásy | Vše pro výrobu nábytku
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
TULIP kvete do krásy

TULIP kvete do krásy

TULIP kvete do krásy
Značka TULIP vám již od roku 2003 přináší kompletní řešení v oblasti nábytkových úchytek a věšáků a pomáhá tak dotvářet dokonalé interiéry.

Vše má svůj vývoj, a proto i značka TULIP prošla zásadním redesignem. Nové logo, nový katalog a nový web! Krásné nové fotografie přímo v realizacích usnadní výběr v kombinaci s dekorem dvířek a šuplíků. Vše vyladěno pro pohodlný a přehledný výběr úchytek do kuchyně, předsíně, ložnice nebo dětského pokoje. A nezapomněli jsem ani na elegantní věšáky na bundy či ručníky a knopky.

Ze sortimentu TULIP si vybere opravdu každý, nabízí totiž více než 2000 variant v různém provedení. Pro web a katalog jsme vybrali 130 nejtrendovějších modelů rozděleních do 6 kolekcí, kterými jsou úchytky kovové, dřevěné, rustikální a porcelánové, zápustné, dětské a plastové a věšákySvět úchytek TULIP je opravdu široký. 

Chyťte to s námi za správný konec a navštivte některou z našich prodejen nebo si stáhněte katalog na webu www.tulip.cz. Firemní zákazníci mohou ihned objednávat na portále Démos24Plus.   

TULIP – Kvalita na dotek