Tulip katalog – rustikální a porcelánové úchytky | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Tulip katalog – rustikální a porcelánové úchytky

Tulip katalog – rustikální a porcelánové úchytky

Tulip katalog – rustikální a porcelánové úchytky
Dodejte vašemu interiéru jedinečný charakter doplňkem, který vnese do prostoru nádech výjimečnosti a útulnosti. Zaujměte drobným prvkem, který dokáže okamžitě upoutat zrak okolí. Vsaďte na jistotu s našimi rustikálními a porcelánovými úchytkami.

Druhá kapitola našeho Tulip katalogu je zaměřena právě na tuto kategorii úchytek, které díky svému nadčasovému vzhledu dokážou v jakémkoli prostředí navodit pocit tepla a útulného domova. Různý materiál a barevné kombinace umožňují širokou škálu použití v různých stylech interiérového designu. Od venkovského, provensálského, či severského stylu až po tradiční klasiku či minimalistickou modernu.

Rustikální styl nepatří pouze na chaty a chalupy, čím dál více se s ním setkáváme i v moderních bytech či domech. Venkovský styl lze popsat velmi podobně jako severský styl, oba styly se vyznačují čistými liniemi, světlým prostorem a přírodními materiály. Převládá v něm minimalismus spojený primárně s funkčností. Každý předmět má svůj účel, nic není umístěno bezmyšlenkovitě navíc. Rustikální úchytky jsou dokonalým doplňkem, protože kromě zajímavého vzhledu jsou také i praktické.

Pokud se vám tento styl úchytek líbí, určitě sáhněte po naší populární černé matné Tulip úchytce Menfi, která tvoří zajímavý kontrast ve spojení s bílým dekorem dvířek.  Elegantním a vkusným doplňkem je i naše novinka – Tulip úchytka Turia, která je k dispozici ve třech barevných úpravách, a to matné černé, starozlaté a broušený nikl. V naší kolekci rustikálních úchytek najdete vždy kombinaci úchytky a knopky, díky čemuž dokážete celý interiér sjednotit a propojit.

Chcete něčím váš interiér oživit, vnést do něj něco nového, nečekaného a unikátního? Zajímavou alternativou klasických úchytek jsou úchytky ve tvaru mušle, které reprezentuje novinka Tulip Loka a modernější Tulip Bold. I takto malým detailem dokážete rozzářit váš domov a vytvořit vkusný finální vzhled.  

Oblíbeným prvkem v klasických kuchyních je keramický dřez, ke kterému se výborně hodí úchytky z keramického materiálu, jako jsou například Tulip Gipa nebo Tulip Margarita. V současných interiérových trendech je kladen důraz na krémové pastelové barvy, které vnáší do prostoru světlo a teplo. Z pastelových barev je aktuálně nejvíc trendy zelená, která představuje kousek přírody našich domovech. K této barvě se skvěle hodí úchytky či knopky černé nebo zlaté barvy.

S rustikálními a porcelánovými úchytkami a knopkami můžete do vašeho interiéru přinést příjemnou nostalgickou atmosféru, která umocní jeho celkový design svou nadčasovost, unikátnost a funkčnost.