Tulip katalog - kovové úchytky | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Tulip katalog - kovové úchytky

Tulip katalog - kovové úchytky

Tulip katalog - kovové úchytky
Úchytky jsou designovým doplňkem, který dokáže proměnit každý prostor na poutavé a moderní místo. Najít tu správnou úchytku však může být někdy problém. Díky našemu katalogu Tulip najdete tyto designové kousky snadno na jednom místě. Jeho rozsáhlý obsah vám umožní detailně prozkoumat naše úchytky, kliky a věšáky.

Katalog Tulip nabízí 260 různých typů úchytek, které jsou rozděleny do 6 kapitol. Abychom vám usnadnili orientaci v katalogu, budeme v následujících týdnech podrobněji představovat každou kapitolu samostatně.

První kapitola katalogu Tulip je zaměřena na úchytky, které jsou:

  • nejčastěji používanými typy úchytek, 
  • pevné a snadno udržovatelné,
  • s dlouhou životností.

Ano, jedná se o oblíbené kovové úchytky, které svým nadčasovým designem dokážou vytvořit přitažlivý finální vzhled v každém interiéru. Jsou dokonale kombinovatelné, a proto je lze použít nejen v domácnostech, ale i ve veřejných prostorách, jako jsou kadeřnictví, salony a kavárny. Vybírat můžete z různých druhů materiálů - zinek, nerezová ocel nebo hliník. 

Velkou výhodou kovových úchytek a knopek je jejich univerzálnost, která nabízí širokou škálu designových kombinací. Jejich vždy módní barevné provedení navíc vyhovuje různým preferencím a stylům. Představujeme vám elegantní zlaté kovové úchytky, které se stanou výraznou ozdobou každé místnosti. Můžete je zkombinovat s dekorem tmavého dřeva, aby se staly dominantním prvkem vašeho domova, nebo s oblíbenými kovovými doplňky, jako jsou zlaté vodovodní baterie, které doladí interiér a vytvoří dojem luxusu.

Naši kolekci kovových úchytek jsme rozšířili o čtyři nové modely, které jsou designově decentnější, což je ideální pro ty, kteří preferují spojení minimalismu s jemnou elegancí. Zajímavou kombinací, která působí harmonicky, je použití úchytek Tulip Envel a Tulip Lines v jednoduchém čtvercovém provedení. Tyto prvky společně vytvoří sjednocený vzhled pro celý interiér.

  

Pokud dáváte přednost rukojeti, která nabízí mnohostranné využití, rozhodně zvažte využití úchytky Tulip Kira. Je nápaditá, moderní a lze ji použít jak ve vodorovné, tak i svislé poloze. Například na ložnicové sestavy a skříně. Její ergonomický tvar zajišťuje pohodlné otevírání nábytku a mimo svou vynikající funkčnost se stává i dokonalým estetickým doplňkem.

Tulip Mount a Tulip Cub jsou jednoduché, decentní a elegantní úchytky, dostupné za velmi příznivou cenu. Jsou vhodné pro různé styly interiéru, například minimalistický, skandinávský nebo industriální. Ostré hrany nejsou nic pro vás? V tom případě doporučujeme úchytky a knopky Tulip Kink, které jsou klasické, elegantní a nápadité. Navíc jejich kombinací vytvoříte jednotný a oku lahodící design.  

I pouhou výměnou úchytek můžete oživit kuchyň, obývací pokoj nebo ložnici, aniž byste museli vyměnit celý nábytek.

Více informací najdete v našem katalogu TULIP.