Trendy z veletrhu Interzum - Egger | Vše pro výrobu nábytku
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Trendy z veletrhu Interzum - Egger

Trendy z veletrhu Interzum - Egger

Trendy z veletrhu Interzum - Egger
Na veletrhu Interzum byl už tradičně jedním z největších a nejzajímavějších stánků ten od společnosti Egger, rakouského výrobce plošných materiálů.

EGGER - více + méně

Jejich prezentace se nesla v duchu – Vítejte v éře "Generation Option". V Eggeru lépe než jinde vědí, že rychlý, digitální, globální a rozmanitý způsob života stále méně a méně respektuje jakákoliv pravidla. Produkty i materiály jsou náročné na individuální požadavky jejich uživatelů a jsou plné protikladů. Jeden zákazník nedá dopustit na lehká a diskrétní sluchátka do uší, jiný naopak vyžaduje masivní model pro dokonalou izolaci od okolního hluku a nerušený poslech oblíbené melodie. Obdobně je tomu v interiérové tvorbě. Tenké kompaktní desky zvýrazňují minimalistický design, zatímco masivní a hrubé pracovní desky podtrhují eleganci, kterou lze pocítit i na dotek. Více také ve videu Egger at Interzoom 2019.

To nejzajímavější ze stánku Egger

Kompaktní desky

Kompaktní desky patří již neodmyslitelně do moderních, čistých a minimalistických interiérů. Značka Egger nabízí hned několik variant tohoto trendového materiálu. Různé dekory, různé tloušťky. Využitelné jsou především v kuchyních, ale díky odolnosti proti vlhkosti najdou své místo také v koupelnách nebo ve sprchách.

Nová struktura ST32 Feelwood Vintage

Egger vyvinul novou texturu ST32 Feelwood Vintage a doplnil tak stávající kolekci synchropórů. Textura je perfektně sladěná s obrazem dekoru Shermak Oak a prezentuje v současnosti velice populární styl trhlin.

Digitální tisk

Díky technologii digitálního tisku jsou dekory ještě více autentické. A co je nejdůležitější, dekor lze vytisknout na celou plochu desky bez toho, aby se dekor na ploše opakoval. Vznikají tak jedinečné materiály, jako například mramor F012. 

Digitální tisk výrazně ovlivnil také oblast výroby hran. Umožnil vytvořit hranu s dekorem přesně odpovídajícím dekoru desky, zvlášť na čelní a zvlášť podélné plochy. Mnohem snáze tak navodíte dojem masivního dřeva.

Povrch Topmatt

Pracovní desky PerfectSense Topmatt s hranami získaly ocenění veletrhu Interzum 2019. Vyznačují se především mimořádně odolným povrchem, který je odolný vůči poškrábání. Stejně dobře odolává otiskům prstů a je velmi příjemný na dotek.

Další cenu Interzum si odneslo zajímavé a designové řešení spojení dvou materiálů. Mramorové dekory ve struktuře Perfect Matt s dvojitou hranou vypadají výtečně. Posuďte sami.

Ve stánku Egger bylo k vidění mnoho dalších zajímavých řešení a produktů. Za zmínku stojí třeba  nové dekory pracovních desek, laminovaných desek nebo desky s rozdílným povrchem z každé strany (matt / lesk) či různé zajímavé dekorové kombinace. Brzy se o nic více dozvíte z naší nabídky.