Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Trendy z veletrhu Interzum 2019

Trendy z veletrhu Interzum 2019

Trendy z veletrhu Interzum 2019
Veletrh Interzum přinesl opět zajímavé impulzy pro návrhy obytných prostor zítřka.

Produkty budoucnosti, nový technologický vývoj a inovace v oblasti materiálů ─ to vše bylo v minulém týdnu k vidění na veletrhu Interzum v Kolíně nad Rýnem, které je největším setkáním světového nábytkářského průmyslu. Představitelé celého odvětví se zde potkali, aby zažili produktové premiéry a aby nahlédli do budoucnosti v oblasti nábytku a zařízení prostor pro bydlení, pro práci, pro život.

Démos byl samozřejmě u toho. Postupně se s vámi podělíme o to nejzajímavější.

Největší vítr inspirace a trendů přicházel ze stánků firem Egger a Hettich. Přesvědčte se sami.

Egger

Prezentace pod značkou Egger se nesla především v duchu nových dekorů, nových struktur, kontrastních hran a mnohostranného využití kompaktních desek.

Jak se vám líbí nový dekor H2033 Dub Hunton tmavý? Jedná se o jeden z nejpovedenějších dekorů posledních let. Jeho vzhled je k nerozeznání od skutečného dřeva, jeho povrchová struktura tento dojem podtrhuje, ani běžný uživatel by ho nerozeznal od opravdového dubového dřeva

Kontrastní hrany byly zajímavou ukázkou kombinace různých dekorů či různých struktur. Spojení lesklého povrchu a matné hrany byla zajímavým designovým zpestřením.

Kompaktní deska najde využití jako pracovní deska nejen v kuchyni, ale lze ji umístit i do koupelny nebo jiných vlhkých prostor. Minimalistický design, vysoká odolnost vůči poškrábání a vlhkosti ─ to jsou parametry, díky kterým je právě předurčena pro použití do koupelen, šaten, wellness prostor.

Více o prezentaci Egger přineseme v dalším pokračování tohoto seriálu.

Hettich

Množstvím inspirací a nápadů byl stánek firmy Hettich opravdu nabitý. Produkty této značky byly využity tak, jak by to jen málokdo čekal.

Řešíte, jak do malého bytu nebo malého prostoru dostat najednou stůl, dřez i varnou desku? S posuvným kováním toho hravě dosáhnete a nemusíte dělat kompromisy. V zasunutém stavu vypadá realizace jako klasický stůl, po vysunutí se objeví varná deska a dřez. Šetříte místo i peníze. Vynikající!

Decentní kuchyň, která v okamžiku poskytne veškeré potřebné vybavení, kreativně využívá běžné posuvné kování.

Skříňka pro pány s doutníky a luxusním alkoholem ─ to je, pane, inspirace! Obsah je elegantně vystavený ve skleněné vitríně a vysunutím klasických výsuvů se nabízí hned k dispozici.

Jednou z nejzajímavějších novinek, na které se můžeme brzy těšit, je tenký výklop zafrézovaný do korpusu. Nábytek tak neztratí nic ze své elegance a luxusu ani při pohledu dovnitř. Co na to říkáte vy?

Pozornost zájemců o bydlení se obrací k nejmenším bytům na trhu a je vidět, že Hettich se dívá do budoucna.

Dokazuje to prezentace vysouvacího stolu s ukrytým dřezem, výsuvné kování, které využívá prostor pod postelí a mnoho dalšího. Více o tomto konceptu vám řekneme v dalším pokračování.