TERASY PRKNO MODŘÍN SIB 28/120/3600 HL | Vše pro výrobu nábytku
Vážení zákazníci, naše provozovny jsou z nařízení vlády otevřeny pouze registrovaným (firemním) zákazníkům, kteří musí mít při vstupu do prodejny nasazen respirátor nebo obdobný prostředek bez výdechového ventilu třídy FFP2, KN95 a vyšších tříd. Děkujeme za pochopení.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty

TERASY PRKNO MODŘÍN SIB 28/120/3600 HL

Kód sortimentu 297429
Obrázky jsou pouze ilustrační a nemusí odpovídat skutečnosti. Parametry skutečného provedení jsou obsaženy v názvu a popisu produktu.
Značka
N/A
Kód skupiny
21000301
Jednotka (MJ)
ks
Rozbalitelnost
1 ks
Balení
144 ks
Základní cena za ks
324 Kč 392,04 Kč s DPH
> O Na objednávku
Poslat odkaz na e-mail
Popis a parametry

Masivní terasové prkno Sibiřský modřín se vyznačuje hustými letokruhy díky pomalému růstu v drsných povětrnostních podmínkách díky kterému dosahuje hustoty až 650 kg/m3. Jeho obsažená pryskyřice odpuzuje vodu jako přírodní impregnace a chrání dřevo před napadením houbami, patří proto k cenným a trvanlivým druhům jehličnatého dřeva. Barva - bělové dřevo nažloutle bílé až načervenale bílé, jádrové dřevo načervenale až tmavě červeno hnědé, tmavne. Při silném slunečním ohřátí může vytékat pryskyřice. Dodáváme v třídění A/B v oboustranně hladkém provdení (HL)

do týdne Praha, ostatní pobočky + rozvoz je lepší zjistit u nákupčího, jestli má dodavatel skladem, nemusí být všechny délky

Parametry

Parametr Hodnota
Délka (mm) 3 600
Modelová řada Modřín
Provedení terasy Hladký / Hladký
Průřez (mm) 120 x 28
Typ terasy Sibiřský