Tanec baletky | Vše pro výrobu nábytku
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Tanec baletky

Tanec baletky

Tanec baletky
Tanec baletky je ladný, vzdušný, podobný letu chmíří pampelišky v jarním větru. Stejný je pohyb nových výklopů FREElift family. Spojte ho s materiálem příjemným na pohled i dotek, a svůj nábytek budete milovat.

KES FREEspace D bílý – 410626 

Tolik chvály, pozor, abyste mě nepřechválili! Výklopů je na trhu více, některé mají velmi dobré jméno, a zaslouženě. Při vší skromnosti myslím, že se k nim můžu hrdě přidat i já. Jsem sice výklop malý, ale velmi silný. Poradím si s dvířkem vysokým 225 až 650 mm. Slušný rozptyl, co říkáte? Dvířko může vážit až 20 kg! Pozor ovšem na poměr jeho výšky a váhy.

Pro svou funkčnost nepotřebuji závěsy. Co jistě oceníte je moje velmi jednoduchá montáž. Součástí návodu je papírová šablona na označení montážních otvorů, stačí ji přiložit k vnitřní straně půdy skříňky.

A zafixování do materiálu? Stačí k tomu jeden jediný předmontovaný eurovrut. Nastavitelný jsem ve 3 směrech a ukrývá se ve mně velmi jemný a přesný mechanismus dodatečného nastavení síly, kterou držím dvířko otevřené. Jestli je můj pohyb tak ladný, jako pohyb baletky, to už posuďte sami. 

PerfectSense MDF U702 PM/ST9 Kašmírově šedá 2800/2070/18 – 396055 

Příjemná na pohled, na dotek. Ano, to já jsem. Líbím se mužům i ženám bez rozdílu. Z jedné strany jsem oblečena do lakované fólie, z druhé najdete laminaci se strukturou ST9. Můj hluboký mat v řadě PerfectSense je nejen příjemný na pohled a dotek, ale díky ochraně proti zanechání otisků prstů vydržím mnohem déle čistá. Perfektně se hodím na čelní plochy kuchyní, obývacích stěn, komod atd.

Pozor, jsem citlivá! Citlivá na používané prostředky při čištění. Proto byste si měli přečíst návod, jak se mnou zacházet. Přesto jsou výsledky testů, které na mě prováděl rakouský institut Qualityaustria, vynikající. Při nich na mě nechali působit nejrůznější kapaliny, roztoky, ale i některé potraviny a zkoumali změny mé struktury po několikahodinovém působení. Posoudit je můžete sami, pokud si o mně něco přečtete v textu na stránkách Démosu.

Zkombinujete-li nás – mě a výklop FREEspace, výsledek vás nadchne.