Tam, kde spím | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Tam, kde spím

Tam, kde spím

Tam, kde spím
„Tam kde spím, doplňuji síly, energii a tím se připravuji na další den. Proto chci mít tento prostor maximálně příjemný, bezpečný a klidný.“ S takovou úvahou bychom měli jít za designérem, který nám bude navrhovat ložnici. Představí se vám 2 materiály se kterými to půjde snadno.

K-STRONG Planio sada pro 3 křídla plné tlumení, středový tlumič, antikolize – 398930 

Designér by si měl určitě vybrat mě! Jsem tiché, bezpečné a spolehlivé kování pro šatní skříň se třemi dveřmi. Pomáhám je otevírat, i tiše zavírat. Nedovolím, aby se šatní dvířka srazila a tou ranou vzbudila všechny v domě. Unesu dveřní křídla o váze od 20 do 80 kilogramů. Když se otvírají, do plně otevřené pozice dojedou pomalu a tiše, stejně tak se i zavřou.

Poradím si i s poměrně úzkými, ale vysokými křídly. A co je hlavní? Všechny mé části jsou ukryté a nejsou viditelné ani v případě otevřené skříně. Tím plně vynikne krása použitého materiálu pro konstrukci korpusu i dveří. “Například: …” 

DTDL SMart C005 Cricket CLUB 3050/2070/19,8 – 406532 

„Například?“ A jo ták, ano, už chápu. Například já, DTDL z kolekce SM´art v dekoru Cricket CLUB. Laminovaná dřevotřísková deska o rozměrech 3050/2070 mm a tloušťce 19,8 mm.

Svým dekorem imituji příjemně medový nátěr na ořechovém dřevě tak dobře, že ani při pohledu z blízka nebudete věřit, že se nedíváte na skutečné dřevo. Můj povrch je příjemný na pohled i dotek, jako jemně broušená prkna.

Výrobce nábytku jistě ocení kvalitu nosného jádra s hustou až 750 kg/m³, stejně jako kvalitu samotné laminace, které je opravdu pevná a odolná. Se mnou a s Planiem se budete v ložnici cítit opravdu příjemně. 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.