StrongLumio: seznamte se osobně! | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
StrongLumio: seznamte se osobně!

StrongLumio: seznamte se osobně!

StrongLumio: seznamte se osobně!
Pokud jste z nějakého důvodu nepostřehli, že se v našem sortimentu nedávno rozzářila hvězda, pak zjistěte hned, co vše se skrývá pod názvem StrongLumio. Jestliže to hlavní už víte, čtěte dál. Přichystali jsme pro vás nabídku, která vás bude zajímat.

Dobře víme, že osobní zkušenost s produktem, možnost „osahat“ si ho a zjistit, jak funguje „v přímém přenosu“, nenahradí žádný propagační materiál. Proto využijte možnost ozvat se našim obchodníkům, aby vám přijeli StrongLumio ukázat naživo. Stačí si domluvit místo, čas a jeden z nás už může být i se vzorky na cestě k vám. 

Jaké jsou hlavní výhody osvětlení StrongLumio? 

Především je to jednoduchost. To platí pro všechny tři úrovně (Série 1, 3 nebo 5). Jednoduché je především propojování, a to pomocí spojek. Nic není nutné pájet. Nenáročné je také samotné ovládání. Rádi vám uděláme ukázku. Ale pro představu: 

  • Ovládání LED pásků zajišťuje univerzální jednotka. Podporuje propojení s konvenčními ovladači „do ruky“, nástěnnými anebo designovými – otočnými ovladači. K jedné jednotce jich může být připojeno až 10. Pokud nechcete, aby vám proces montáže a zprovoznění ovládání LED osvětlení zabralo hodně času a energie, během ukázky zjistíte, že StrongLumio je přesně to, co hledáte
  • Samonapájecí vypínače nevyžadují žádné napájení ani baterie. Energii potřebnou k odeslání příkazů do jednotky (zapnout/vypnout/ztlumit) čerpají ze stlačení vypínače (podobně jako u piezoelektrických zapalovačů). Použitím těchto vypínačů lze dosáhnout kombinace ovládání původních i nových svítidel. Např. při rekonstrukci kuchyně je lze připojit k již instalovaným stropním svítidlům. 

Tak co, uvidíme se s vámi? Pojďme si pořádně posvítit na StrongLumio. Kontaktujte svého obchodního manažera klidně hned.