StrongLumio – nová řada LED osvětlení k nahlédnutí teď! | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
StrongLumio – nová řada LED osvětlení k nahlédnutí teď!

StrongLumio – nová řada LED osvětlení k nahlédnutí teď!

StrongLumio – nová řada LED osvětlení k nahlédnutí teď!
Promyšlené zakomponování osvětlení dokáže povýšit interiér na novou úroveň. Co víc! Možnost ovládat LED osvětlení na dálku, regulovat jej podle aktuální potřeby a konečně – mít možnost využít k tomu aplikaci v mobilu, zásadně zvyšuje komfort osob, které tento prostor obývají. Pokud je to vše spojeno se snadnou instalací osvětlení (bez nutnosti pájení), máme tu řešení, které bude zajímat vás a současně naplní myšlenku „bydlení nové generace“, které zajímá zákazníka.

StrongLumio, jak bylo již zmíněno, je nová řada osvětlení, kterou můžeme rozdělit do 3 úrovní: 

Série 1 zahrnuje základní 12V jednobarevné LED pásky. Mezi její výhody patří nejen jednoduché ovládání, ale především propojování. Tyto LED pásky nevyžadují žádné pájení. Na jejich fungování stačí jednoduché spojky. Podrobnější informace, ale i praktického rádce, třeba jestli zvolit teplé nebo studené bílé světlo, najdete v brožuře ke stažení na konci tohoto článku. 

Série 3 je oproti té předchozí o něco sofistikovanější. LED pásky můžete ovládat i na dálku a více je propojovat dohromady. Jsou vybaveny trafem a rozbočovačem v jednom. Série 3 umožňuje poznat lépe, co doopravdy znamená svícení nové generace. Ztmavování, změna barevnosti nebo změna teploty světla? Všechno je možné. Více se opět dočtete v brožuře ke stažení viz níže.  

Série 5 je na pomyslné špici mezi osvětlením StrongLumio. Bude tím pravým, pokud hledáte „all in one“. Serie 5 nabízí komplexní řešení – vše od dálkového ovládání, přes transformátor a rozbočovač, až po mobilní aplikaci TUYA. Snadné spojování bez pájení je zde samozřejmostí. Více detailů se dočtete v brožuře.  

StrongLumio – led světla nové generace