StrongBall S3 – ještě dokonalejší výsuv | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
StrongBall S3 – ještě dokonalejší výsuv

StrongBall S3 – ještě dokonalejší výsuv

StrongBall S3 – ještě dokonalejší výsuv
Značku Strong netřeba představovat. Kuličkové výsuvy pod ní však získávají nové pojmenování a rozdělení do produktových řad. Představujeme Strong kuličkové výsuvy – StrongBall. Vyzkoušejte novinku StrongBall S3 v barvách zinek nebo černá s tlumením, či zcela jedinečný kuličkový výsuv určený pro bezúchytkové otevírání, ale s tlumením při zavírání.

StrongBall S3 doplňuje naše léty osvědčené kuličkové výsuvy, které nesou název StrongBall S5 (výsuvy s tlumením i bez tlumení, s push funkcí, s podpěrkou i s vyšší nosností).  

Řada StrongBall S3 představuje novou generaci kuličkových výsuvů zásuvek, které na trhu vynikají: 

  • špičkovou výrobní kvalitou 
  • integrovaným tlumením pro tichý a plynulý chod 
  • širokou škálou hloubek od 300 do 600 mm (push s tlumením už od 250 mm) 
  • moderní barevnou paletou, kdy jsou k dostání v provedení zinek a černá 
  • atraktivní cenou 

Naše testy potvrdily, že kuličkové výsuvy StrongBall S3 překonávají nejen konkurenci, ale i přísné normy. Mají nejen tlumené uzavírání, ale navíc bezúchytkové otevírání s tlumením při zavírání. Jednoduše umístíte prst do středu čela zásuvky a ta se otevře lehkým zatlačením. Tlumení je u tohoto výsuvu bonusem, aby byl pohyb zásuvky dokonalý. 

Řada StrongBall S3 nabízí každému truhláři přidanou hodnotu – produkt, který kombinuje funkčnost a design. Dva produkty, dva pohyby, dvě barevné varianty – StrongBall S3 nabízí vše, co je potřeba k vytvoření dokonalého kusu nábytku. Navíc vás rozhodně zaujme cena, kterou jsme pro vás připravili.