Stále je šance - koukněte na zvýhodněnou nabídku | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Stále je šance - koukněte na zvýhodněnou nabídku

Stále je šance - koukněte na zvýhodněnou nabídku

Stále je šance - koukněte na zvýhodněnou nabídku
V březnu jsme zahájili velkou výprodejovou akci se slevami až 70%. A dobrá zpráva je, že stále probíhá. Vybrali jsme na ukázku některé produkty, které se v akci objevují. Podívejte se, třeba se vám hodí!

Zásuvky AvanTech YOU od Hettich. Obrovských výhod mají tolik, že nám to v minulosti vydalo na 4 samostatné aktuality. Stejná šíře dna a zad, skrytý mechanismus nastavení, držáky zad jsou součástí bočnic, designové horní hrany, nasvícené skleněné bočnice. AvanTech YOU prostě musíte zkusit!

Závěsní kování SCILM (82770 a 82773) patří k těm nejlepším na trhu. Dovolí nulovou mezeru mezi korpusem a stěnou. V páru unese 140 kg. Umožňuje výškovou regulaci až o 20 mm a dorovnání stěny až 10 mm. Ano, v akci je v hnědé barvě, ale i ta se občas hodí.

StrongLumio LED pásek (355848) s 5letou zárukou a možností nasvítit až 20 délkových metrů bez poklesu svítivosti. Nepřímé osvětlení je trend a s tímto páskem ho naplníte velmi snadno. … a za tu cenu!

StrongPower (462118) elektricky výsuvná zásuvka není ve výprodeji proto, že bychom s ní končili. Prostě potřebujeme „protočit“ zásoby, a tak vám ji nabízíme za skvělou, neopakovatelnou cenu. V jejím sloupku jsou ukryty: 3x 230 V (FR), 1x USB A a 1x USV C. Kupte teď a navíc získáte… radost ze skvělé ceny.

Úchytky v matném niklu jsou v kurzu už desítky let. Příjemné na pohled a dotek se nikdy neomrzí. Tak proč si nevzít do zásoby. Třeba Piombínu (308969). Nebo potřebujete nenápadnou úchytku pro lesklý bílý nábytek? Pak je tu Nakana (343570).

 StrongIn je nový název pro libovolné vnitřní dělení zásuvek. Kuchyňských (příborníky, rozdělovníky) i šatních. Vaši zákazníci možnost přehledného uspořádání jistě ocení, obzvlášť, když jim ho dáte za lákavou cenu. Vyzkoušejte například příborníky Classico (454329) nebo organizér na šperky a prsteny (465971).

Vodovodní baterie Grohe jsou známy skutečně vysokou kvalitou a tomu odpovídající vyšší cenou. Jenže my je teď máme akci a v té akci koupíte vysoce kvalitní baterie Grohe za skutečně nízkou cenu. (479422)

A mohli bychom vyjmenovat další a další produkty, které můžete koupit za skvělé ceny. VIBO police pro rohovou skříňku Fly Moon, kabelové průchodky Strong, kolečkové výsuvy StrongRoll a další a další produkty. Je jich dost a vy si jistě vyberete.

 

Všechny položky v akci najdete na našem portálu Démos24Plus, které položky jsou v akci zjistítě také v našem předchozím článku zde