Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Špičky ve své třídě

Špičky ve své třídě

Špičky ve své třídě
Firma Hettich představuje systém LegaMove a originální výsuvy Quadro.

LegaMove

Systém teleskopu s elektromotorem pro svislý pohyb korpusu LegaMove mužete lépe využít u horních skříněk. Vysoko umístěný úložný prostor jednoduše sjede dolů. Zavřená skříňka tak má stejný design jako obyčejný nábytek a zárověň je vešekeré nádobí či potřeby v kuchyni na dosah lidem menšího vzrůstu či hendikepovaným.

Bližší informace a návod na montáž naleznte ZDE.

Výsuvy Quadro

Perfektně fungující výsuvy nabízí spoustu variant, dlouhou životnost a spolehlivý servis. Představujeme vám novinku na trhu, která zaručí spokojenost a kvalitu.

Nábytek vydrží mnohem déle díky precizním kolečkovým ložiskům z oceli. Kvalita je zaručena automatizovanou výrobou, bezpečnostními zkouškami a zátěžovými testy v klimatické komoře. Stabilita je zaručena ve vodorovném a svislém směru díky jedinečné geometrii profilů, která zachycuje působící síly ze všech stran.

Výsuvy Quadro nabízí spoustu variant jako jsou Quadro 4D V6, Quadro V6/V6 + nebo Quadro 25. K efektivnímu pokrytí nejrůznějších segmentů trhu slouží jeden vrtací obraz a shodné rozměry zásuvky.  Výsuvy Quadro se liší především v nosnosti, nabídce push to open a silent systému a délce. Bližší informace naleznete v tabulce:

4D seřízení lze provést rychle, intuitivně a bez nářadí. Dokonale přesné mezery docílíte v rekordním čase.

  • Výška
  • Hloubka
  • Strana
  • Sklon

Push to open a Push to open Silent

Push to open integrovaný do výsuvu Quadro výrazně usnadní výrobu designového nábytku bez úchytek. Push to open Silent pro Quadro 4D V6 při zavírání měkce tlumí a při pomalém zavírání akumuluje energii. 

Váš nábytek bez úchytek můžete ještě vylepšit elektromechanickým systémem Easys, který kombinuje komfortní otevírání a zavírání s inteligentní ochranou proti kolizi mezi korpusy umístěnými v rohu.