SM’art – zimní inspirace | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
SM’art – zimní inspirace

SM’art – zimní inspirace

SM’art – zimní inspirace
Italové jsou známí svým vynikajícím vkusem – ať už jde o oblečení, interiérový design či skvělé jídlo. A právě během dlouhých zimních večerů se rádi setkávají a vychutnávají speciality místní kuchyně v restauraci, do které se přeneseme i my, v naší zimní inspiraci se SM’artem.

Luxusně působící restaurace a bary vyžadují atraktivní a trendové dekory. Mezi ně rozhodně patří imitace kamene Olympus Athena OL02, z kterého jsou stoly s kontrastní barvou hran a bar. Pozornost je věnována i obkladům stěn, kde je požit netradiční dekor dřeva Hermosa Malibu MA08 nařezaný na dílce. 

Industriální styl vnáší do prostoru imitace stěrky Urban Iron U005. Tento dekor dodá prostoru punc elegance. 

V prostorách baru je zakomponováno hodně otevřených polic pro umístění sklenic, šálků, ale i bylinek a dekorací. V tomto případě jsme sáhli po dekoru Rio Parana R008, který je neutrální a k dispozici ho máme i jako pracovní desku. 

Nebojte se kombinovat 

Současný italský design v sobě nese různé kombinace vzorů, tvarů a materiálů. Kombinace dřeva, mramoru a kovu k tomuto středomořskému stylu jednoduše patří. A to neplatí jen pro bary a restaurace. Tyto dekory krásně vyniknou v jakémkoliv interiéru, které se bude pyšnit svou jedinečností a nápaditostí. 

Navíc pro vás máme všech 5 dekorů SM’art zimní inspirace, v průběhu celé zimy, tj. od 10. 1. 2024 do 19. 3. 2024, za zvýhodněné ceny.