SM’art – jarní inspirace | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
SM’art – jarní inspirace

SM’art – jarní inspirace

SM’art – jarní inspirace
Jaro je v Itálii, podobně jako u nás, plné květů, zeleně, svěžesti a pozitivní nálady. A přesně taková je i naše jarní inspirace s italskými deskami SM’art, které najdete exkluzivně pouze v Démos trade.

Zelená barva je barvou probouzející se přírody. Jednotlivé odstíny zelené nás umí uklidnit a zároveň osvěžit. V místnostech je častou zastupují pokojové rostliny, ale milujete-li barvy a jste alespoň trochu odvážní, pojďte si pohrát s fantazií a barvami.

V naší jarní inspiraci jsme sáhli po zeleném dekoru SM’art Skopelos Aniline a vytvořili tak svěží kuchyň v provensálském stylu. Tato kuchyně je hravá, svěží a v kombinaci s dřevodekorem SM’art Cricket Club, který dodá celému prostoru jemnost a útulnost, vás nikdy neomrzí.

Aby však tyto dekory vynikly, další barevnost v interiéru je potřeba potlačit a sáhnout po jemnějších dekorech. Tak, jako jsme to udělali v naší druhé inspiraci (klikněte na obrázek výše), kde jsme zelený dekor doplnili o neutrální SM’art Urban Wall na stěnách a dřevodekorem SM’art Cricket Club na policích.

Barvy rozzáří každou místnost. Ať už jde o domácnost, či komerční prostory. V pracovnách pomůže povzbudit myšlení, v ložnicích relaxovat, nabrat novou energii a z kuchyně dokážete vytvořit výjimečný a jedinečný interiér v němž si budete skutečně vychutnávat každičké sousto vašeho oblíbeného jídla.

Připravili jsme pro vás jarní nabídku, kdy si tyto vybrané dekory pořídíte za speciální cenu: A022 Skopeleos ANILINE, M023 Epic MANHATTAN.
 
Nabídka platí od 20. 3. do 20. 6.
 
Teď už vám nic nebrání vytvořit svěží, nápaditý, jedinečný design i ve vaší domácnosti, nyní navíc za skvělou cenu.