Slim Line: Ultratenké odolné řešení | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Slim Line: Ultratenké odolné řešení

Slim Line: Ultratenké odolné řešení

Slim Line: Ultratenké odolné řešení
Designový prvek, který přinese do prostoru eleganci, osobitost a odolnost, jsou nepochybně kompaktní pracovní desky. V interiérovém designu je vždy na prvním místě otázka stylu a odolnosti. Díky bohatému portfoliu vzorů a textur, které kompaktní pracovní desky nabízejí, máte možnost vybrat si desku vždy na základě vašich osobních preferencí a potřeb.

Kompaktní pracovní desky jsou skvělým designovým řešením pro moderní prostory, zejména kuchyně, jídelny nebo koupelny. Je to materiál, který je vhodný pro všechny oblasti použití. Kolekce Slim Line nabízí atraktivní designy pracovních desek s jedinečným jádrem v bílé, šedé nebo černé barvě. 

Tyto ultratenké kompaktní pracovní desky Slim Line mají mnoho výhod, protože jsou: 

 • vhodné pro horizontální nebo vertikální použití, 

 • funkční a odolné vůči skvrnám a teplu, 

 • hygienické a snadno se čistí, 

 • antibakteriální a odolné vůči vodě.  

Díky jejich vynikající funkčnosti a estetice jsou skvělým univerzálním řešením, které obstojí i v testu časem. 

Naši širokou nabídku kompaktních desek právě rozšiřujeme o řadu Slim Line od výrobce KRONOSPAN. Můžete si vybrat z 8 nových dekorů ve formátu 4100 x 1300 x 12 mm: 

Dekory s bílým jádrem: 

 • 353545 KD-IN 8685 SU Bílá sněhová 

 • 495131 KD-IN K551 SU Calacatta Olympus 

 • 353549 KD-IN K023 SU Venato 

Dekory s šedým jádrem: 

 • 402519 KD-IN K367 PH Cream Navona 

 • 353550 KD-IN K028 SU Portland  

 • 402520 KD-IN K368 PH Grey Atlantic Marble 

Dekory s černým jádrem: 

 • 402516 KD-IN 0190 SL Black 

 • 402514 KD-IN 0190 AF Black 

 

Dekor K551 Calacatta Olympus ve struktuře Super Matt je imitace poutavého italského mramoru obohaceného o zlatisté žilky, které vytvářejí na bílém pozadí jemný kontrast. Další zajímavou reprodukcí mramoru je dekor s bílým jádrem K023 SU Venato. Elegantní dekor, který vypadá přirozeně i díky jemným šedým žilkám. V naší nabídce najdete i jemný všestranný dekor přírodního mramoru K367 Cream Navona v PH struktuře s leštěným, voskovým nádechem. Dekory z imitace mramoru je vhodné použít na větší plochy, aby vynikla jejich jedinečnost. Jsou výborně kombinovatelné s různými materiály, hlavně se dřevem nebo kamenem. Pokud toužíte do prostoru vnést kontrast, tak určitě sáhněte po dekoru 0190 Black ve struktuře Slate, která imituje povrch břidlice. Při správném použití a kombinaci vnese do vašeho prostoru hloubku a nadčasový design. 

Čištění pracovních desek Slim Line je velmi jednoduché. Na většinu nečistot bude stačit jen navlhčená hadřík nebo houba. Při odolnějších skvrnách vám pomůže vhodný čistící prostředek. Pracovní desky po zpracování nabízejí výjimečnou odolnost, ale při skladování a manipulaci se mohou povrchy a hrany při neopatrné manipulaci poškodit. Doporučujeme vám proto přečíst si brožuru Slim Line, kde se dozvíte více informací o manipulaci, skladování nebo o samotném zpracování těchto pracovních desek. 

Nové dekory kompaktních pracovních desek máme na skladě. Můžete si je zakoupit v našich provozovnách nebo prostřednictvím portálu Démos24Plus.