Silverdust a Ski v interiéru plném detailů | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Silverdust a Ski v interiéru plném detailů

Silverdust a Ski v interiéru plném detailů

Silverdust a Ski v interiéru plném detailů
Ve vizualizaci, kterou vám dnes představíme, se v 3interiér design studiu soustředili na každý detail. V části luxusního interiéru spojující obývací pokoj a kuchyň tak budete mít dlouho co objevovat. Máme radost, že designér vybíral ústřední dekory právě z nabídky desek značky SM’art.

Těmi dekory jsou dřevina Ski CLUB (406533) a imitace bíle lakovaného dřeva Silverdust CLUB (406531). Ski CLUB posloužil pro stavbu korpusů a některých detailů interiéru. Silverdust pak využili na čelní plochy. Oba dekory z řady CLUB se skvěle doplňují a krásně spolu ladí. 

Jistě se shodneme na tom, že nejzajímavějším detailem celého interiéru je přechod barového pultu do poliček uvnitř poloostrova kuchyňské linky. Křivka přechodu pozitivně narušuje rovnoběžnost ostatního nábytku. Dokazuje, jak může mít relativně malý detail velký význam v celku. 

Přestože je kuchyň spojena s obývacím pokojem, celá místnost není velká. Ve vizualizaci však vidíme, že i přes zaplněnost nábytkem, zůstává vzdušná a prostorná. Je to jak použitím světlého odstínu Silverdust, tak i lesklým mramorovým obkladem na stěnách a velmi zajímavým detailem nasvícení. 

Návrh interiéru se pak může použít pro běžný byt, stejně jako pro luxusní hotelové apartmá.