Seznamte se s námi | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Seznamte se s námi

Seznamte se s námi

Seznamte se s námi
Je nás hodně, jako hvězd na nebi. Jsme si jistí, že mnozí z nás stojí za speciální pozornost. Měli byste nás znát. Seznamte se s námi, s hvězdnými produkty z nabídky Démos trade a.s.

Jak uvidět hvězdy?

Od úterý 6. 4. 2021 se budeme každý týden objevovat v sekci Inspirujeme (v druhé polovině hlavní stránky našeho webu). Budeme rádi, když se na nás přijdete podívat a seznámit se s tím, co umíme. Čekat na vás bude jeden zástupce z řad kování, a druhý z řad deskového materiálu. Občas se přijdeme představit i my služby, které Démos nabízí pro podporu truhlářské výroby.

A jaké?

Například dnes jsme to my dvě – foliovaná překližka a přípojné místo/nabíječka Bachmann. Obě se hodíme pro home office: já, foliovaná překližka, jsem vynikající například pro PC stůl v domácí kanceláři, respektive jeho výrobu a přípojné místo/nabíječka Bachmann s jednoduchou montáží bez nářadí a super cenou mě skvěle doplní.

Čekáme na vás, přijďte a seznamte se s námi.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.