Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Sbohem, neuspořádané zásuvky!

Sbohem, neuspořádané zásuvky!

Sbohem, neuspořádané zásuvky!
SpaceFlexx – první dělení do zásuvek, které se přizpůsobí. Nyní navíc s prestižním oceněním „Best of the Best“ pro nejlepší kuchyňské vybavení 2020.

Moderní kuchyně klade nároky nejen na materiál použitý k výrobě, na ergonomicky uspořádané zóny, ale také na důmyslně zorganizovaný vnitřní prostor. To, jak je důležité mít přehled o uložených předmětech, většinou zjistíte až v reálném provozu. Práce v kuchyni může být zábavou, když máte po ruce všechno a všude, kde je potřeba.

Běžné dělení zásuvek si musíte předem uspořádat podle toho, co do nich chcete ukládat. To je ten lepší případ. Častěji do prázdné zásuvky úhledně naskládáte různé dózy a boxy tak, aby se vám jich tam vešlo co nejvíce. Ale pořádek končí s prvním hledáním vhodné krabičky. A když už ji objevíte, stěží najdete odpovídající víčko.

Dejte sbohem tomuto „systému“! Dělení SpaceFlexx se přizpůsobí uloženým potravinovým dózám různých tvarů a velikostí. Máte více malých nádob nebo ve vaší zásuvce převažují objemné dózy? Pro SpaceFlexx ani jedno není problém.

Popis výrobku

Jedná se o rám s pěti flexibilními dělicími pásy. Jsou subtilní, v zásuvce nenápadné, proto okamžitě najdete vše, co potřebujete a po použití můžete zase rychle uložit. Speciální odolná high-tech textilie nesttex®, ze které jsou pásy vyrobeny, je zdravotně nezávadná. Když je potřeba, tak můžete pásy vyprat v pračce.

Montážní postup

Složení sestavy je velice jednoduché, a ještě snazší je instalace do zásuvky. Nepotřebujete žádné nářadí nebo montážní pomůcky, poskládáte, vložíte do hotové zásuvky a je to. SpaceFlexx se hodí do zásuvky s šířkou čela alespoň 60 cm a hloubkou 47,2 cm. Výška 13 cm je dostatečná na to, aby předměty držely na místě a nevypadávaly ze zásuvky.

Povyšte kuchyni na prostor, kde je radost pracovat, a pořiďte si systém SpaceFlexx, který se sám přizpůsobí vašim potřebám.

Chci vědět více!

Chci se přesvědčit, jak snadno se montuje!