Rychlý přířez | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Rychlý přířez

Rychlý přířez

Rychlý přířez
V oboru výroby nábytku prožíváme v podstatě skvělé období. Zakázek je jako hub po dešti. Ovšem termíny se protahují a váš zákazník musí čekat i několik měsíců, než se dostane na řadu. Hodí se každá pomoc a každá minuta. Sady nábytkového kování AvanTech YOU vám dokáží cenný čas ušetřit.

V minulém příspěvku o tomto výrobku jsme si jej představili v čase a hrubých rysech.  Pojďme se tedy podívat detailněji na vlastnosti, kterými nejvíce vyniká.  

Jedním z hlavních benefitů je práce s přířezy. Dno a záda. Pokud pracujete v oboru už nějakou dobu, víte, že čím méně řezu, tím lépe. Vědí to i v Hettichu. Přířezy pro dno a záda pro AvanTech YOU se proto řežou ve stejné šíři. Nařezané pásy si už pak jen nakrátíte podle hloubky dna a výšky zad. Protože dno není třeba upravovat, máte hotovo. 

Aby byl vzhled zásuvky bez ohledu na její šíři dokonalý, můžete místo dřevěných zad využít hliníkové profily dodávané v metráži. Jsou k mání ve stejných barvách, jako bočnice: ve stříbrné, bílé a antracitové. Perfektní vzhled zákazník jistě ocení! 

Ještě váháte, jestli kování AvanTech YOU vyzkoušet? S výčtem jeho předností jsme zdaleka neskončili – další bonusy probereme příště. 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.