Rychle, lehce a kvalitně | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Rychle, lehce a kvalitně

Rychle, lehce a kvalitně

Rychle, lehce a kvalitně
Každý zákazník chce, aby přesně takhle byl vyroben jeho nábytek. A každý výrobce nábytku si zase přeje, aby se tak nábytek vyráběl. S tímto vědomím vybíráme další položky do našeho portfolia. V posledních dnech jsme do naší nabídky zařadili pracovní desky SM´art a spojovací kování rakouské firmy KNAPP. Ani jedno by nemělo uniknout vaší pozornosti.

Od předlohy k nerozeznání 

Kvality pracovních desek SM´art jsme vám už přiblížili v samostatném článku na našem webu. Jsou lehčí než běžné desky jiných výrobců, jejich délka 3 020 centimetrů je lépe přizpůsobena průměrné délce pracovních ploch v kuchyni, a tak vzniká mnohem méně nepoužitelného odpadu. Vyrábějí se s důrazem na ekologičnost a jejich dekory vynikají maximálním důrazem na věrnost. SM´art desky jsou ozdobou každého interiéru a je radost s nimi pracovat. Objevte například dekor Apollo Olympus dokonale imitující černý kouřový mramor. Kvalita dekoru je tak přesvědčivá, že po čase zapomenete, že se jedná o imitaci. Napomáhá tomu i minimální rádius na podélných hranách 0,5 milimetru. 

Pevný a rozebíratelný spoj s KNAPP 

Mnoho z vás používá pro spojování desek korpusu výrobky firmy Lamello. Jsou kvalitní, dobře promyšlené, funkční. Mají jednu nevýhodu, pro práci s nimi musíte mít speciální nástroj. To by samo o sobě překážkou nebylo, nepříjemná je jeho vysoká cena. V Démosu jsme objevili řešení rakouské firmy KNAPP, která se za „pouhých“ 35 let dostala na špičku ve svém oboru. Jejich výrobky svou kvalitou odpovídají zmíněnému Lamellu s výhodou, že speciální nástroj nepotřebují. Například zásuvný spoj SILVER je osazen rybinami, které se zakousnou do materiálu, nemusí se lepit ani připravovat speciální drážka. Pro instalaci stačí drážka obyčejná, uděláte ji jakoukoli lamelovačkou. Instalace je jednoduchá (kladivem), použitelný je v takřka jakémkoli úhlu spoje. Zajímavé je jistě i to, že spoj je rozebíratelný. V oblasti kování toho KNAPP nabízí opravdu hodně, podívejte se na jeho výrobky na našem portále