Pracovní desky Egger | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Pracovní desky Egger

Pracovní desky Egger

Pracovní desky Egger
Přinášíme vám komplexní přehled nabídky pracovních desek Egger, které vám otevírají celou řadu možností.

Pracovní desky tvoří základ výrazného a moderního designu kuchyně. Podívejte se na rozšířenou nabídku Egger, která vám umožní vybírat z velkého množství dekorů, povrchových úprav a tloušťky pracovních desek. Zaujmou vás svojí kvalitou, dokonalým vzhledem a kompletním příslušenstvím se kterým dosáhnete komplexního řešení každé vaší realizace. 

Pracovní desky PerfectSense Topmatt s rovnou hranou

Velmi atraktivním a tenkým řešením je pracovní deska PerfectSense Topmatt s rovnou hranou na bázi MDF desky. V kombinaci se super matným, sametově teplým laminátovým povrchem PerfectSense Topmatt a odolností proti otiskům prstů umí tato deska nadchnout všechny příznivce trendu tenkých a současně matných materiálů.

Pracovní desky Feelwood s rovnou hranou

Prokazují jedinečný vzhled a autentickou přirozenost díky povrchové struktuře, která je shodná s dekorem. Výsledkem je velmi kvalitní pracovní deska, která se vzhledem téměř neliší od masivního dřeva.

Postformingové pracovní desky

Jsou klasické pracovní desky odolné proti poškrábání, nárazům a opotřebení, jejich dokonalý vzhled je dosažen plynulým přechodem z plochy laminátu na hranu.

Kompaktní pracovní desky

Moderní, 12 mm tenká kompaktní pracovní deska, jejíž jádro v černé, bílé a světle šedé barvě dokonale ladí s dekory. Přesvědčte se o výhodách tohoto bezpečného a elegantního řešení pracovní desky ve videu.

Prohlédněte si naši kompletní nabídku pracovních desek Egger.