Pracovní deska v hlubokém matu | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Pracovní deska v hlubokém matu

Pracovní deska v hlubokém matu

Pracovní deska v hlubokém matu
Trendy jsou jako roční období. Jednou vládnou jásavé barvy jara a léta, ty po čase pohasnou, zmatní a přejdou v zemitější barvy podzimu, aby je nakonec vystřídala zářivá bílá nebo matná černá zimy. A právě takový je současný trend.

Matně černá a sametová jako výběrová káva – 389940

Lesklá i matná černá si získaly srdce nejednoho designéra a uživatele nábytku. Platí to zejména pro kuchyně, ve kterých tato (ne)barva pomalu střídá dlouhé období sněhu, tedy lesklé bílé. Všechny milovníky jednoduchosti a nadčasovosti tak nadchne kompaktní deska Nero Ingo pro vertikální i horizontální aplikaci od firmy Arpa.

Revoluční materiál použitý na její výrobu s označením FENIX NTM je vysoce odolný, zároveň snadno opravitelný. Stačí k tomu mokrý hadřík a žehlička! Zabraňuje zanechání otisků prstů a je velmi příjemný na dotek. Povrch zušlechtěný nanotechnologiemi je díky termoplastické pryskyřici extrémně uzavřený, a tak může být použit i jako kuchyňská pracovní deska.  

Pokud je pro vás černá barva tím pravým šálkem kávy, kompaktní deska Nero Ingo je do kuchyně skvělou volbou. 

Jak na pevné a nepropustné spojení kompaktních desek – 398098

Do rohu nebo do U. Tak je velmi často zalomena pracovní deska v kuchyni. Spojit ji a stáhnout k sobě je celkem snadné, pokud se bavíme o desce v klasické tloušťce. Jak ale elegantně napojit pracovní desku vyrobenou z takzvaného kompaktu? Kompaktní deska je široká jen 12–15 milimetrů, není proto možné použít běžné spojovací kování, které vyžaduje hloubku vrtání minimálně 20 milimetrů.  

Co s tím? Máme řešení: spojovací kování s velmi nízkou hloubkou zavrtání – stačí pouhých 8 milimetrů. Složené je ze dvou hliníkových půlměsíců, šroubu a válcové hlavy s vnitřním šestihranem. Použijete-li toto kování ve spojení s lepidlem Color Joint, vytvoříte dokonale pevný a nepropustný spoj. Perfektně napojí třeba pracovní desku Nero Ingo vyrobenou z materiálu FENIX NTM.  

Spojovací kování pro kompaktní desky naleznete v naší nabídce pod objednacím kódem 398098. 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.