Pijte kvalitně a úsporně | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Pijte kvalitně a úsporně

Pijte kvalitně a úsporně

Pijte kvalitně a úsporně
Co myslíte? Která voda na Zemi je nejčerstvější a nejchutnější? Dešťová, z horského pramenu anebo dokonce balená? A co když je to právě voda z vašeho domova? Představujeme vám systém GROHE Blue Home, díky kterému získáte neperlivou, jemně perlivou i perlivou vodu přímo z kohoutku, a přitom šetříte naši planetu i svoji peněženku.

Váš soukromý zdroj vody

Systém GROHE Blue Home je důmyslné a elegantní řešeni, které mění obyčejnou vodu v neobyčejný zážitek a vaši kuchyni v exkluzívní bar, kde se budou rádi potkávat vaši přátelé a rodina.

Neperlivá, jemně perlivá nebo perlivá: výběr je na vás 

Jakou vodu máte rádi? Systém GROHE Blue Home obsahuje jednoduché a intuitivní ovládací prvky, které umožní nastavit sycení vody jedním stisknutím tlačítka. Získáte tak nekonečný zdroj pitné vody vyhovující všem členům rodiny.

Každá kapka se počítá

Jak pomocí produktů GROHE šetříme naše životní prostředí, jste se mohli dozvědět z článku: Společně za Česko bez plastů.

Teď vám však ukážeme, jak zároveň můžete šetřit i svoji peněženku.

Systém GROHE Blue Home představuje dobrou investici už na první pohled. Stačí si uvědomit, kolik stojí balená voda pro celou rodinu a vaše přátelé na 365 dní v roce a okamžitě tak zjistíte, jak rychle se vám investici do systému GROHE Blue Home vrátí. A vy tak budete šetřit s každou sklenicí, kterou vypijete.

GROHE RED: Vroucí voda bez čekání

Zamyslete se nad tím, kolikrát denně potřebujete vroucí vodu a kolik času strávíte čekáním, až se voda začne vařit. A teď si představte, že byste mohli tento čas, energii a drahocenný prostor na kuchyňské lince ušetřit pomocí jediného produktu. Přesně to pro vás může udělat GROHE RED – dokonale spolehlivý systém, který poskytuje vroucí vodu přímo z kohoutku bezpečně a bez čekání.

Šetřete svůj čas a energii

Inovativní technologie, které se skrývají v systému GROHE RED, zařídí, že už nikdy nebudete muset čekat na šálek lahodného čaje. Anebo na večeři. A méně čekání znamená taktéž menší spotřebu elektrické energie.

Změňte buducnost pitné vody s produkty GROHE a dopřejte svému domovu tu nejlepší vodu na zemi.