Organizéry: Skvělí pomocníci za skvělé ceny | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Organizéry: Skvělí pomocníci za skvělé ceny

Organizéry: Skvělí pomocníci za skvělé ceny

Organizéry: Skvělí pomocníci za skvělé ceny
Organizéry a sortery jsou skvělými pomocníky při udržování pořádku v domácnosti. Můžete je využít v různých místnostech, od kuchyně a obývacího pokoje až po ložnici či dětský pokoj. Produkty právě z této kategorie u nás nyní koupíte za lepší cenu.

Ať už se jedná o šuplíkové úložiště, nástěnný panel nebo koš, organizéry vám pomohou udržet věci na svém místě a vytvořit přehledný a uspořádaný prostor, který každý uživatel nábytku ocení.

Skvělým prostorným organizérem jsou StrongWire proutěné koše v různých velikostech, do kterých můžete ukládat oblečení, lůžkoviny či sezónní věci. Imitace ratanu poskytuje uloženým věcem dostatek vzduchu.

Nenápadný, ale velmi nápomocný, je bez pochyb organizér StrongWire na šperky s rámem a tlumeným výsuvem, doplněk do skříně, o kterém mnozí neví, že jej potřebují. Šatní, ale i jiné skříně, skvěle doplníte o dlouhé úchytky Tulip Tende.  

Praktický úchop s jednoduchým designem je nesmrtelná kombinace, která nikdy nevyjde z módy. Když si nejste jisti, jakou úchytku zvolit, tak Tulip úchytka Hrazda je tou správnou volbou.  

Otočné botníky jsou praktickým řešením pro ukládání bot. Existuje několik variant, které se liší velikostí a počtem polic. StrongWire otočný botník se vyznačuje čistým designem v módním, tmavě hnědém, provedení a maximálně jednoduchou montáží. Pevný, otočný rám s oboustrannými plnými policemi na boty a tlumeným dojezdem vám uschová až 30 párů bot.

GOLLINUCCI Koupelnový organizér skládající se z úložného boxu, odkládací přihrádky a držáku, je vhodný pro všechny nadšence do kosmetiky. Mějte uloženo vše na jednom místě, přehledně. Potěší i ty náročnější z vás, navíc nyní je k dostání za super cenu.

Za super cenu pořídíte i výsuvy StrongBox či panty StrongHinges. Nakupte za lepší ceny do zásoby. Právě teď.Nakupte za lepší ceny do zásoby. Právě teď. Všechny akční položky naleznete zde.  

Ceny zobrazené na tomto webu jsou základní. Pro zobrazení finální ceny je potřeba být registrovaný v portálu Démos24Plus - registrace je možná jen pokud máte IČO.