Ohlédnutí za dny otevřených dveří | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Ohlédnutí za dny otevřených dveří

Ohlédnutí za dny otevřených dveří

Ohlédnutí za dny otevřených dveří
Byli jste skvělí a my si s vámi moc užili všechny tři dny otevřených dveří s tématem „Na správné cestě“. Společně jsme kráčeli produktovým bludištěm, které mělo 12x12 m a bylo vystavěno z našich KWH hranolů, OSB a Packwall desek. Spousta zákazníků se nezalekla a vyzkoušela tuto naši netradiční zábavu s třemi úkoly uvnitř labyrintu. Všichni z něj pak vycházeli usměvaví a spokojení. Jsme rádi, že jste se k nám přišli podívat, zasoutěžit si, a hlavně získat přehled o produktových novinkách v Liberci, Praze i Ostravě.

Zákazník ostravského dne popsal svou návštěvu bludiště jako „Skvěle připravené.“, truhlářství Schaier zase jako „Super nápad, dobré ceny.“. Jsme rádi, že jste si to užili.

Nejvíce naše zákazníky zaujal již tradičně stánek Festool, který byl doslova zasypán dotazy. Nejen stánky Hettich, Egger nebo třeba SM’art se těšily velké návštěvnosti. Více než pozitivně však zákazníci hodnotili všechny stánky, kterých bylo v největší lokaci, Ostravě, třicet.  

A jak akce zhodnotili naši vystavovatelé? Radim Lovětíský ze společnosti PackWall se k eventům vyjádřil takto: „Perfektní den otevřených dveří se skvělým počasím. Super organizace a v neposlední řadě chválím erudovanost zákazníků/partnerů – například o našich deskách PackWall dost věděli a na stánek si zejména přišli desky osobně prohlédnout a vzít si jejich vzorek.“

„DOD se vám vydařily, děkujeme za možnost prezentovat se,“ zhodnotila naše dny Silvie Soukalová z firmy Kronospan. Paulina Malina-Duda z polské Cordia poděkovala za možnost vystavovat na dnech otevřených dveřích Démosu a také pochválila naše zákazníky: „Dziekuje za udzial w targach Demos. Jestesmy bardzo zadowoleni. Cieszymy sie ze moglismy spotkac sie z Waszymi klientami, porozmawiac z nimi. Macie naprawde dobrych klientow.“ 

Ohlédněte se s námi za ostravských produktovým dnem: 

Fotogalerie

Akce to byly vydařené zejména díky vám, našim zákazníkům a my už se teď těšíme na další setkání. Děkujeme, že jste s námi.

Tým Démos