Objevte novou strukturu ST40 Feelwood Oakgrain | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Objevte novou strukturu ST40 Feelwood Oakgrain

Objevte novou strukturu ST40 Feelwood Oakgrain

Objevte novou strukturu ST40 Feelwood Oakgrain
Nastal čas na dotek přírody. Představujeme vám novou povrchovou strukturu, která vyniká svým autentickým vzhledem a vysokou kvalitou. Přinášíme vám novou, plně matnou povrchovou úpravu, která svou precizní texturou působí jako olejovaná dubová dýha.

Jedná se o nejnovější generaci hlubokých synchronizovaných pórů ST40 Feelwood Oakgrain. Výjimečnost této struktury spočívá v tom, že nejenže na první pohled vypadá jako dub, ale i při samotném doteku je těžké rozpoznat rozdíl.

Samotný dekor H1367 Dub Casella přírodní světlý vyobrazuje přirozenou kresbu typickou pro dub, hrající jemnými teplými barvami. Tento dekor je univerzální a kompatibilní s různými styly interiérového designu. Můžete ho použít ve skandinávském, moderním či industriálním stylu.

Výborně ladí s moderními pastelovými barvami, jako je například dekor pistáciově-zelené barvy. Pokud chcete vytvořit kontrast, kombinovat materiály či struktury, tak stačí propojit nábytek v tomto dekoru s kovovými prvky, odhalenými cihlami či kamennými obklady. Ať už se je rozhodnete použít jakkoli, s dekory ve struktuře ST40 Feelwood Oakgrain nešlápnete vedle. Do každého interiéru vnesou kromě moderního a vyváženého vzhledu i kousek naší přírody.

Tuto novou povrchovou strukturu přinášíme v rámci nové kolekce dekorativních materiálů Egger 24+. Dekory je možné zakoupit prostřednictvím našeho portálu Démos24Plus, na provozovnách nebo přes obchodního zástupce Démos.