Nový interiér: recept č.1 | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Nový interiér: recept č.1

Nový interiér: recept č.1

Nový interiér: recept č.1
Potřebu načerpat pozitivní energii, dostat do interiéru trochu originality a letní atmosféry vnímá v této době prakticky každý z nás. Zvýšený zájem o vlastní bydlení, v němž díky pandemii trávíme více času, nás nutí k zamyšlení a následným renovacím.

Co dříve tolik nevadilo, je najednou trnem v oku. Pro ty z vás, kteří toužíte po útulném a moderním bydlení, máme recept: 

Použijte kombinaci světlých struktur, ke kterým přidejte jednu výraznější barvu. V našem případě jsme sáhli po žlutém odstínu z kolekce SM’art A021 Mykonos ANILINE, která prozáří interiér a dodá mu na útulnosti. Tato barva vnáší optimismus a dobrou náladu – však ji i proto zvolili odborníci v koncernu Pantone jako jednu z barev roku 2021.

406549 | DTDL SMart A021 Mykonos ANILINE

406548 | DTDL SMart R006 Bravo RIO

406531 | DTDL SMart S000 Silverdust CLUB

Ke žluté s texturou dřeva jsme přidali praktickou pracovní a obkladovou desku SM’art Rio Bravo v béžovém odstínu s jemnou texturou, na které jen těžko uvidíte nějaké nečistoty. V horní části jsme paletu doplnili bílou, opět dekor s texturou dřeva. Tento jemný detail přidá na originalitě a rafinovanosti celé sestavě. Spodní skříňky jsou doplněné bílými úchytkami Acri z kolekce Tulip. Bílá se žlutou působí hravě, něžně a přitom moderně. Právě bílé doplňky jsou nyní velmi oblíbené. Není nutné vždy volit velký kontrast v podobě černých kovových detailů, jak bývá zvykem.

398584 | TULIP Úchytka Acri 160 bílá matná

402989 | MILADESIGN zkosená designová stolová noha ET N72110

Místo závěsné digestoře jsme v tomto případě použili kovové regály Q-bit, které tvoří pomyslnou bariéru mezi kuchyňskou a jídelní částí. Celou kolekci Q-bit lze objednat v různých rozměrech i odstínech (dle vzorkovníku RAL). Digestoř je v tomto případě ukryta ve skříňce pod varnou deskou, přesně se jedná o typ Franke FDW 908. Další zajímavostí je v této kuchyni také vodovodní baterie Zedra ovládaná dotykem, které nechybí praktická výsuvná sprcha.

284892 | FRANKE Odsavač FDW 908 IB XS černý

411989 | GROHE 31593002 baterie Zedra SMARTCONTROL chrom

V kuchyňské lince je však důležité i kování a vnitřní vybavení. Pro lepší přehlednost ve výsuvech se bude hodit organizér Spaceflexx, jenž má přepážky vyrobené z elastického materiálu a lze je prát v pračce. Tento šikovný doplněk získal prestižní ocenění Red Dot Award 2020 v kategorii Best of the best.

393206 | KES 005360 SpaceFlexx organizér zásuvky hl. 500 mm

Také výsuvy – tedy vnitřní pohledové kování lze volit v bílé barvě a sladit ho s ostatními kovovými prvky. Mezi takové patří StrongMax se skleněnými bočnicemi. Za zmínku stojí i horní výklopné kování Freelift, které se velmi jednoduše montuje.

400389 | StrongMax 185/500 mm černý se skleněnými bočnicemi

410692 | KES FREEspace D bílý P2O

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.