Nový interiér inspirovaný street fashion módou | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Nový interiér inspirovaný street fashion módou

Nový interiér inspirovaný street fashion módou

Nový interiér inspirovaný street fashion módou
Představujeme mezonet jaro/léto 2022 inspirovaný street fashion módou v barevném, nebo neutrálním „nude“ provedení.

Pěkné počasí nám přináší pozitivní emoce. Každý z nás si rád svlékne kabát a obleče něco vzdušnějšího. V módě hranice neexistují. Kombinují se různé styly i barvy. Milovníci oblečení umí vytvořit až nepředstavitelný outfit, který nakonec přitáhne pohledy všech lidí na ulici.

Proto jsme se při zařizování prostoru nechali nadchnout variacemi „street fashion“ a přenesli je do interiéru. Někdo rád experimentuje s barvami a jiný zase preferuje klasiku, která neomrzí.

Jeden prostor, dvě provedení – které upoutá vás?

(na fotografii níže posouvejte středový posuvník ze strany na stranu pro zobrazení obou variant návrhů)

1. Barevná inspirace

Hravost, barevnost a živelnost, to odráží první návrh. Výběr dekorů byl jasný. Vsadili jsme na zářivou žlutou A021 Mykonos ANILINE z italské kolekce SM’art, které interiéru dominuje. Žlutý dekor skvěle spárujete právě s modrou A023 Zante ANILINE. Žlutá reflektuje hřejivé teplo, chuť do života a emoce, zatímco modrá je klidná, hluboká a vážná.

Do interiéru jsme přenesli letošní inspiraci z módy na slunečné dny: „colorblock“, metalické odstíny a syté barvy. Pojem colorblock znamená kombinaci větších geometrických ploch. Díky tomu bude váš vzhled, i interiér, působit minimalisticky a ne chaoticky, i přesto, že je použito více dekorů. Naše barevné duo žlutá a modrá přinese domácnosti svěží nádech.

Dominantní barvy v prostoru rafinovaně doplňují neutrální odstíny – na zástěně FENIX Bianco, na schodišti A020 Santorini ANILINE, pod schodištěm TU04 Tuttifrutti Pesca.

Prázdné místo pod schody můžete využít jako úložný prostor. Vhodným kováním na otevírání dvířek je Hettich Slideline

Abychom však zachovali elegantní a kompaktní design celé místnosti, doplnili jsme jej dýhovanou dubovou podlahou PARKY PRO 06 Crystal Oak Premium, která vás přesvědčí svými vlastnostmi a zároveň barevným dominantám umožní v prostoru vyniknout.

2. "Nude", neboli neutrální styl

Druhá varianta interiéru odráží módní styl „monochromatic“. Kombinuje v něm dekory stejné barvy, ale v různých odstínech či strukturách. Sladění těchto materiálů působí sofistikovaně. V našem prostoru kuchyňské linky dominuje dřevodekor – C005 Cricket.

Vzrůstajícím trendem v oblékání jsou i tzv. minimalistké „kapsulové“ šatníky. Ty jsou tvořeny pár základními kousky obleční, převážně v neutrálních barvách. Velkou výhodou je, že se mezi sebou dají jednoduše kombinovat a nemusíte hodiny vymýšlet, co si vezmete na sebe. 

Proto jsme se rozhodli využít kapsulového stylu i v našem druhém interiéru. Barvy se v něm vzájemně doplňují – R008 Paraná RIO v chodbě, S000 Silverdust CLUB pod schodištěm, R006 Bravo RIO na zábradlí a jako tečka na závěr OL02 Athena OLYMPUS na jídelním stole.

Kov je ideální materiál pro tvorbu doplňků v módě, ale použití najde samozřejmě i v interiéru. Nové designové podnože na jídelním stole z kolekce Strong jsou variabilní a použité v obou návrzích. Dalším důležitým prvkem jsou úchytky. Praktickou a zároveň estetickou volbou je úchytka Tulip Nary, nebo Zoid. Metalické odstíny nemusí být jen matné. Lesklé povrchy odrážejí světlo, zvětšují prostor a působí elegantně. V našem výběru doplňků si našel místo odsavač par, baterie i dřez od značky Franke.

Tip: Důmyslné úložné prostory nad kuchyňskou linkou zvládnete vytvořit pomocí policových systémů Kesseböhmer.

Není tajemstvím, že Italové patří mezi světovou elitu v udávání trendů. Nebojte se proto experimentovat a použít při zařizování svého domova, kanceláře nebo jiných prostor kolekci SM’art. Odráží italský temperament i šarm, je krásná, vkusná a originální. Věříme, že se do ní zamilujete stejně rychle, jako my.