Novinky v úchytkách - podzim 2021 | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Novinky v úchytkách - podzim 2021

Novinky v úchytkách - podzim 2021

Novinky v úchytkách - podzim 2021
S ohledem na rostoucí popularitu v kategorii profilových úchytek doplní naše portfolio značky TULIP moderní typy úchytových lišt Tende, Zoid a Nary.

Jednoduchý minimalistický tvar předurčuje úchytový profil TULIP Tende a TULIP Zoid do každého současného moderního prostoru a dodá mu punc elegance. Designem připomíná zápustný profil, jejich výhodou je však snadná montáž na šroubky bez nutnosti frézování.

Úchytku můžete instalovat na celou šířku dvířek nebo do středu a skvělé vypadá i použití delších modelů na ložnicové skříně vertikálně. Oproti klasickým zápustným profilům, které jsou určeny zpravidla na materiál o tloušťce 18 mm, můžete Tende a Zoid kombinovat i na čela o tloušťce více než 19 mm nebo naopak tenčí typy materiálů.

Trojici novinek doplňuje model TULIP Nary se svým elegantním zaobleným tvarem. V menších délkách ho využijete jako knopku, v delších jako profilovou úchytku. Ergonomický tvar zajistí pohodlné uchopení a jednoduchý design bude aktuální roky.

Novinky jsou v skladem ve všech barevných provedeních, s výjimkou imitace nerezi, která bude k dispozici začátkem listopadu.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.