Novinka SM´art pro výjimečné interiéry | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Novinka SM´art pro výjimečné interiéry

Novinka SM´art pro výjimečné interiéry

Novinka SM´art pro výjimečné interiéry
Lamino desky, které berou dech. Exkluzívně v Démos trade.

A je to tady. S velkou radostí vám představujeme žhavou novinku démosáckého portfolia: laminované desky italské značky SM´art. Ať jste truhlář, nábytkář, designér, kutil, nebo úplně obyčejný zastánce krásného interiéru, materiály SM´art vás uchvátí. Svým neotřelým a netuctovým designem, sofistikovanou povrchovou úpravou, krásnými texturami vnášejí do prostoru útulnost, přirozenost, eleganci i fantazii a hravost. Stačí jen vybírat a kombinovat. Výrazné vzory s méně nápadnými, dřevěné dekory s barevnými, přičemž zejména ty barevné jsou k nerozeznání od dýhy.

Kolekce SM´art přináší nápadité řešení pro každý typ interiéru. Neobyčejně přirozené dřevěné dekory doplněné barevnými akcenty jsou vhodné pro kuchyně, obývací prostory i skříňové sestavy, s imitacemi kamene, betonu a dalšími zajímavými texturami originálně vybavíte bar, restauraci nebo jiný reprezentativní prostor.

K nesporným výhodám lamino desek značky SM´art patří nejen bohatý výběr na pohled zajímavých dekorů a jejich kombinovatelnost s jinými materiály, ale také jejich kvalita za rozumnou cenu. Nutno zmínit, že lamino obecně patří k aktuálně cenově nejdostupnějším materiálům.

Pokud se s deskami SM´art chcete seznámit naživo, pořádně si je prohlédnout a osahat, stačí navštívit některou z našich Démos prodejen

Kolekce desek italské značky SM’art je vám k dispozici výlučně v našich prodejnách od pondělí 27.7. 2020. Společnost Démos trade je v České republice a na Slovensku jejich výhradním dodavatelem.

Padly vám dekory SM´art do oka? Více informací o kolekci naleznete na www.demos-smart.cz

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.