Naše produkty v programu Furniture Studio | Vše pro výrobu nábytku
Vážení zákazníci, otevíráme naše provozovny všem živnostníkům. Přijďte s vaším živnostenským listem a po prokázání totožnosti u nás nakupte i bez registrace. Dle nařízení vlády je zákazníkům bez IČ přístup na provozovny stále odepřen. Děkujeme za pochopení.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Naše produkty v programu Furniture Studio

Naše produkty v programu Furniture Studio

Naše produkty v programu Furniture Studio
Podařilo se nám navázat spolupráci se společností Nikodem software, díky které jsou naše produkty a služby nově dostupné v programu Furniture Studio.

Furniture Studio je software pro návrh a výrobu zakázkového nábytku. Uživatel v něm má možnost vytvářet 3D návrhy interiérů a získat výrobní dokumentaci včetně nářezových plánů. A právě v oblasti nářezových plánů byl vytvořen snadný export dat do našeho on-line formuláře pro zakázky formátování na portále Démos24Plus.

Tento modul exportuje dílce vašeho projektu včetně rozmístění hran, automaticky doplní artiklová čísla jednotlivých druhů plošného materiálu a hran pro exportované dílce. Vše jednoduše jedním kliknutím naimportujete do vaší nové zakázky.

Nová verze programu Furniture Studio navíc obsahuje více než 500 modelů úchytek TULIP, kolekci dekorů SM’art a pro zásuvkové systémy jsou zde nastaveny výsuvy STRONGBOX.

Návod jak pracovat v programu s úchytkami TULIP naleznete na YouTube kanálu společnosti Nikodem Software, více informací o programu pak přímo na jejich stránkách.  

Těšíme se na rozvoj spolupráce a doplnění dalších modelů našich produktů do programu Furniture Studio.