Nasajte inspiraci z našeho nového webu | Vše pro výrobu nábytku
Vážení zákazníci, naše provozovny jsou z nařízení vlády otevřeny pouze registrovaným (firemním) zákazníkům, kteří musí mít při vstupu do prodejny nasazen respirátor nebo obdobný prostředek bez výdechového ventilu třídy FFP2, KN95 a vyšších tříd. Děkujeme za pochopení.
Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Nasajte inspiraci z našeho nového webu

Nasajte inspiraci z našeho nového webu

Nasajte inspiraci z našeho nového webu
„Kdybych to věděl dříve, udělal bych to celé jinak." Pravděpodobně každý z nás si tuhle větu při zařizování bytu či kanceláře řekl alespoň jednou.

Abychom vám příští rekonstrukce nebo vytváření interiérů zjednodušili, vytvořili jsme pro vás nový web plný inspirativních produktů a řešení od společnosti Kesseböhmer.

Na www.kesse.cz najdete řešení úložných prostor v kuchyni, kanceláři a obývacím pokoji. Chcete v domácnosti či vaší firmě udržet pořádek? Seznamte se s tipy na skladování nejrůznějších předmětů a jejich lepší přístupnost, ergonomii prostoru, ale také funkčnost a pohodlí. 

Pro vaši kuchyň nabízí Kesseböhmer výsuvné koše a police pro spodní, rohové i závěsné skříňky. Mnoho z těchto produktů můžete použít třeba i v koupelně. Najdete zde také organizéry a přihrádky pro lepší využití prostoru zásuvky či výklopné mechanismy pro přední strany horních skříněk. Například do koupelen nebo kuchyní doporučujeme chytré řešení pro organizaci uložených předmětů v zásuvkách SpaceFlexx.

Navštivte náš nový web hned teď a příště to udělejte jinak!