Nadčasové dřevěné úchytky TULIP | Démos trade, a.s.
Skrýt sortiment Sortiment
Podpora prodeje
Kontakty
Nadčasové dřevěné úchytky TULIP

Nadčasové dřevěné úchytky TULIP

Nadčasové dřevěné úchytky TULIP
Produkty vyrobené ze dřeva jsou již desítky let vnímány jako nadčasové a velmi snadno kombinovatelné. Z tohoto důvodu jsou dřevěné úchytky nedílnou součástí našeho katalogu Tulip. Mohou přinést do jakéhokoli prostoru přirozený vzhled, který je teplý a autentický.

Dřevěným úchytkám se věnujeme ve 4. kapitole katalogu Tulip. Na výběr máte z různých tvarů, zajímavých textur a velikostí. Vše závisí na vašich preferencícha oblíbeném stylu. 

Dřevěné úchytky Xin z kvalitního ořechového a dubového dřeva od českého výrobce jsou skvělou volbou a zárukou kvality. Navíc je nabízíme i s HPL dekorací materiálu Fenix, což úchytce a celému nábytku dodá neobvyklý vzhled. Kromě úchytky Xin nabízíme také knopku a věšák Xin. Tato sada slouží jako výborný propojovací prvek, díky kterému sjednotíte vaše místnosti a zachováte v nich stejný styl a vzhled. 

Dlouhé rozměry úchytek, mezi které patří i Xin, jsme doplnili o novinku Tulip Tine. Jedná se o úchyt z dubového dřeva, který se vyznačuje nadčasovým a ergonomickým tvarem. V současnosti je trendem mít úchytky delší než 1 metr, které se hodí na nábytek do ložnice, dětského pokoje nebo předsíně. 

Pokud hledáte úchyt z přírodního dřeva, rádi bychom vás upozornili na naši úchytu Tulip Lines, která vás jistě zaujme netradiční texturou. Vyznačuje se efektními detaily linií, které zdůrazňují její autentičnost. Tato úchytka není jen esteticky zajímavá, ale je také velmi praktická. Oblíbenou úchytou je Tulip Beam, která přináší kombinaci dřeva a černých dílů. Na černém šatníku nebo skříni s ní vytvoříte stylový kontrast, který bude dokonale ladit s nábytkem. 

  

Klasická úchytka Tulip Rail má robustní tvar s zaoblenou zadní částí, je vkusná a příjemně doplní jakýkoliv interiér. V případě, že máte rádi oblější tvary, určitě sáhněte po úchytce Mewo v barvách ořech/zlatá matná nebo ořech/černá matná, která dokáže vaše prostory podmanivě ozvláštnit. 

Dřevěné úchytky Tulip nabízíme v přírodním stavu, to znamená, že je možné je následně domořit, doladit v interiéru podle vašich představ nebo si je můžete zakoupit již nalakované, připravené na okamžité použití.