Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Nábytek jako nabíjecí stanice

Nábytek jako nabíjecí stanice

Nábytek jako nabíjecí stanice
Mobilní telefon se stal nezbytným vybavením člověka dnešní doby. Být on-line je stejně důležité pro vrcholové manažery jako pro školou povinné teenagery.

Provozovatele restaurací, kaváren nebo obchodních center dokonce přizpůsobují hostům elektrické rozvody a dávají k zapůjčení různé druhy nabíjecích kabelů. Zjistili totiž, jak je důležité umět poskytnout hostům místo pro nabití telefonu.

Není nutné místnost protkat kabely, jelikož se zásuvky instalují přímo do nábytku, dokonce i do čalouněného. Mohou být v nábytku plně integrované a takřka s ním splynout nebo je můžete pohledově přiznat a design nábytku tím zajímavě dotvořit.

Minimalistická USB nabíječka VersaPick

Malou VersaPick nabíječku lze díky jejím kompaktním rozměrům umístit téměř kamkoliv – do hrany nábytku, pod stůl nebo do kuchyňského ostrůvku. K připojení pak stačí příslušný USB kabel.

 

Bezdrátová nabíječka Qi1001

S indukční nabíječkou Qi1001 se do kabelů nikdy nezapletete. Nabíječka je plně ukrytá v nábytku. Pokud váš telefon podporuje Qi indukční nabíjení, stačí telefon odložit na podložku a už nabíjíte.