Skrýt sortiment Sortiment
Kontakty
Na Moment s úspěchem

Na Moment s úspěchem

Na Moment s úspěchem
Již tradičně proběhla v Démosu sbírka pro charitativní organizaci Moment. Nadšení našich zaměstnanců bylo opět veliké a podařilo se nám vybrat přes 137 kg oblečení, bot, knížek, her a hraček.

Kam naše podpora poputuje? Téměř polovina vybraného materiálu se bude prodávat v obchodech s názvem Výběrový moment. Výtěžek z prodeje směřuje na podporu stacionáře Žebřík a alternativní školy a školky Bezinka. Přibližně 35 % oblečení se bude prodávat v prémiovém obchodě Moment a zisk bude věnován neziskové organizaci hospic Ondrášek, Kola pro Afriku, Centrum rané péče pro zrakově postižené děti. Vše ostatní bude směřovat do dalších obchodů - Moment slevový second hand.

Sbírku pro Moment jsme letos podpořili Snídaní pro dobrou věc spojenou s předvánočním jarmarkem. Akce tohoto typu byla pro Démos premiérou a úspěch překonal veškerá očekávání. Kolegové přinesli dobroty, které jsme si mohli koupit na snídani nebo odnést domů a samozřejmě nechyběl ani vánoční punč. Během celé akce jsme mohli hlasovat pro organizaci, které výtěžek z akce pošleme. A jaký byl výsledek? Podařilo se nám vybrat částku 15 000 Kč, kterou Démos zdvojnásobil na 30 000 Kč a zaslal organizaci Mobilní hospic Ondráček.

Jsme nesmírně rádi, že můžeme podpořit organizace, které se věnují pomoci lidem v tíživé životní situaci. Děkujeme všem kolegům, kteří se akcí zúčastnili a budeme se těšit na další podobnou akci v období Velikonoc.